Badoo to bardzo popularny portal społecznościowy, który w sieci funkcjonuje już od 2006 roku. Obecnie, kiedy coraz więcej aspektów naszego życia przenosi się do Internetu, wiele osób decyduje się poszukać nowych znajomości, w tym także partnera lub partnerki przez Internet. W takich poszukiwaniach może przydać się dobry portal społecznościowy. Badoo to znakomity sposób na poszerzenie grona znajomych. Bez problemu można za pośrednictwem portalu poznać osoby zarówno ze swojego miasta, jak i z wielu innych regionów.

Portal Badoo – kilka informacji

Jak już wspomnieliśmy, Badoo istnieje od roku 2006. Pomysłodawcą portalu społecznościowego był rosyjski przedsiębiorca Andrey Andreev. Główna siedziba Badoo znajduje się obecnie w Londynie. Warto podkreślić, że portal cieszy się sporym zainteresowaniem w wielu państwach. Na chwilę obecną Badoo skupia około 320 milionów użytkowników. Od samego początku portal dynamicznie się rozwija. Szacowana wartość portalu Badoo to aż 3,7 miliarda dolarów amerykańskich. W praktyce oznacza to, że Badoo to szósty co do wartości portal społecznościowy świata. W trosce o wygodę użytkowników portal dostępny jest nie tylko w wersji na PC. Można także korzystać z Badoo na urządzeniach mobilnych. Jako ciekawostkę można dodać, że aplikacja Badoo to najpopularniejsza aplikacja randkowa wśród użytkowników iphone’ów. Mimo mieszanych opinii na temat samego portalu i jego działania strona stale przyciąga nowych użytkowników, którzy zainteresowani są wygodnym zawieraniem znajomości przez Internet.

Dlaczego warto zarejestrować się na Badoo?

W tym momencie portal Badoo skupia ponad 318 milionów użytkowników z całego świata. A to oznacza, że na Badoo można nie tylko porozmawiać online, ale także i zawrzeć bliższe znajomości z wieloma osobami. Z pewnością każdy znajdzie tutaj luzi o podobnych zainteresowaniach. Także i osoby, które poszukują miłości nie powinny być rozczarowane – z pomocą Badoo można poznać wielu wspaniałych ludzi. Nigdy jeszcze umówienie się na randkę nie było tak proste! Istotne jest, że korzystanie z Badoo jest bardzo wygodne. Portal nie udostępnia naszej lokalizacji, jednak umożliwia znalezienie osób, które mieszkają niedaleko i mają podobne zainteresowania. Obsługa konta na Badoo jest bardzo prosta, łatwo można załogować się na portalu swoimi danymi z Facebooka. Ze względu na fakt, że Badoo ma tak wielu użytkowników, prawdopodobieństwo poznania kogoś ciekawego znacznie wzrasta. No i nie zapominajmy i o tym, że na Badoo można doskonale funkcjonować w pełni za darmo. A tego nie da się powiedzieć o większości portali internetowych, gdzie pobierane są opłaty.

Popularność Badoo wśród internautów

Portal Badoo to bardzo częsty wybór wśród internautów, do czego przyczynia się fakt, że na portalu można szybko załogować się swoimi danymi z Facebooka. Warto zaznaczyć, że Badoo w Polsce startował jako aplikacja wbudowana w Facebook, teraz jednak portal sam w sobie jest bardzo popularny. Całość działa podobnie, jak wiele innych portali tego typu – z pomocą Badoo można szybko znaleźć osoby, które mieszkają w tym samym mieście. To doskonała podstawa do zawarcia nowych wiadomości. Ciągle jeszcze najpopularniejszym portalem randkowym wśród polskich internautów jest Sympatia. Jednak Badoo stale zyskuje na popularności, do czego przyczynia się chociażby fakt, że portal ten nawet w wersji całkowicie darmowej oferuje całkiem sporo interesujących funkcjonalności. Coraz więcej osób przyznaje, że swojego partnera lub partnerkę poznały właśnie przez Badoo.

Portal Badoo – darmowe konto

To, co wyróżnia pozytywnie Badoo na tle innych portali randkowych, to fakt, że portal oferuje naprawdę wiele również w wersji bezpłatnej. Można bez problemu rozmawiać z nowymi osobami, jeśli tylko weszły one wcześniej na nasz profil. Oczywiście swój profil można uzupełnić o opis oraz zdjęcia, co na pewno pomoże w poszukiwaniu drugiej połowy albo po prostu nowych znajomych. Oczywiście można także założyć konto płatne, które oferuje dodatkowe funkcje. To jednak nie jest konieczne, by móc wygodnie rozmawiać z nowymi znajomymi.

Media Click Zapraszamy do kontaktu!
Darmowa wycena
Napisz do nas! Indywidualna wycena w 24h
Darmowa wycena