fbpx

G Suite Google dla Twojej firmy, sprawdź cennik i opinie

Lis 12, 2019

Twoja firma wszędzie tam gdzie Ty

G Suite to narzędzia, których potrzebujesz do pracy, dostępne online.

Twórz i edytuj dokumenty ze swoimi współpracownikami w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś.

Skonfiguruj swój własny pakiet G Suite, wybierając wariant z potrzebnymi Ci narzędziami.

Ciesz się wygodą pracy i bezpieczeństwem danych wszędzie i gdziekolwiek jesteś.

G Suite

Co to jest G Suite?

G Suite to nic innego, jak kompleksowe rozwiązanie online, wspierające Twoją pracę. Każdy z nas korzysta w domu, szkole czy życiu zawodowym z określonych programów. Często swoją pracę musimy współdzielić z innymi osobami, z którymi wspólnie pracujemy nad projektem, prezentacją lub zadaniem. Do tej pory wiązało się to z uciążliwą wymianą plików, aktualizowaniem dokumentów i koniecznością tworzenia i przechowywania wcześniejszych kopii. Wykorzystując G Suite, możesz pracować sprawniej, bezpieczniej i wygodniej – samodzielnie lub z innymi osobami. G Suite to aplikacje internetowe dostępne online i nie wymagające instalowania dodatkowych plików na urządzeniu. Dostęp do nich masz z każdego miejsca na świecie i dowolnego urządzenia podłączonego do sieci.

Poznaj możliwości G Suite

Wygodne i szybkie TWORZENIE

Niezbędna narzędzia do pracy przy mniej lub bardziej skomplikowanych projektach. Od podstawowych programów biurowych do tworzenia i edycji dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, formularzy online oraz prezentacji, aż po bardziej zaawansowane rozwiązania programistyczne i kreatywne, pozwalające tworzyć strony internetowe, aplikacji oraz ułatwiające prace nad nowymi projektami. Narzędzie Dokumenty dostępne jest również offline w przeglądarce Chrome. Pozwala to tworzyć i edytować dokumenty, również wtedy kiedy jesteś poza zasięgiem internetu.

Dokumenty

Podstawowe narzędzie biurowe, czyli funkcjonalny edytor z wieloma możliwościami. Niezbędny podczas tworzenia i edycji wszystkich dokumentów.

f

Arkusze

Mniej lub bardziej skomplikowane obliczenia, analizy, zestawienia oraz wykresy. Możesz je tworzyć lub edytować online, wykorzystując narzędzie Arkusze.

e

Formularze

Przygotuj ankiety oraz formularze ułatwiające zbieranie cennych danych i pozwalających wygodnie komunikować się z klientami.

q

Prezentacje

Stwórz przejrzyste i ciekawe prezentacje, budując je od nowa lub korzystając z gotowych wzorów. Rób to szybko, profesjonalnie i bezpiecznie.

i

Witryny

Strona internetowa na wyciągnięcie ręki? Niewielka wizytówka, landing page, a może strona na której umieścić formularz lub firmowe dokumenty do pobrania.

l

Kreator Aplikacji

Zaprojektuj i zbuduj własną aplikację internetową. Nadaj jej profesjonalny wygląd, zapewnij szybkie działanie i dużą elastyczność bez umiejętności programowania.

,

Keep

Kreatywne narzędzie dla indywidualistów i osób pracujących w grupach. Ułatwia tworzenie i zapisywanie pomysłów oraz ich dalsze rozwijanie.

Bezpieczna i szybka KOMUNIKACJA

W życiu zawodowym i prywatnym komunikacja jest niezwykle ważna. Aby przekaz informacji był szybki i jednoznaczny, warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Firmowa poczta g-mail w Twojej domenie to połączenie profesjonalnego wizerunku firmy ze sprawdzonymi i docenianymi rozwiązaniami technologicznymi. Dodaj do tego funkcjonalny kalendarz online z opcją współdzielenia i udostępniania, jak również narzędzia do komunikacji grupowej oraz rozmów wideo, aby mieć wszystko co potrzebujesz do komunikacji w swojej firmie.

r

G Mail

Niezawodna poczta elektroniczna g mail, która może być dostępna w Twojej firmowej domenie. Jej posiadanie to dbałość o wizerunek firmy, gwarancja bezpieczeństwa korespondencji i szybkość działania.

d

Kalendarz

Kalendarz Google może stać się podstawowym narzędziem do planowania czasu w Twojej firmie. Umawiaj spotkania, zapisuj ważne daty i wyznaczaj terminy wykonania zadań z pomocą kalendarza online.

t

Hangouts Chat

Grupowy czat, ułatwiający komunikację z wszystkimi lub wybranymi osobami z zespołu. Wiele możliwości, a do tego maksymalne bezpieczeństwo wymiany danych na całym świecie.

j

Hangouts Meet

Planuj i organizuj wideokonferencje z ludźmi na całym świecie. Przesyłaj obraz i dźwięk na żywo, łatwo, szybko i wygodnie konfigurując niezbędne połączenia i ciesząc się płynną transmisją.

Nieograniczony DOSTĘP do danych

Wymiana danych jest jedną z najważniejszych rzeczy w firmie. Stosowane w tym celu narzędzia powinny zapewniać maksymalne bezpieczeństwo przesyłanym danym, a jednocześnie być łatwe i wygodne w codziennym użytkowaniu, dając możliwość personalizowania ustawień, nadawania i odbierania uprawnień użytkownikom, a także oferującym dostęp do narzędzi administracyjnych. Właśnie tak działają narzędzia dostępu do danych od firmy Google.

!

Google Dysk

Intuicyjny w obsłudze dysk online o dużej pojemności. Przechowuj w chmurze dokumenty tekstowe, arkusze kalkulacyjne, zdjęcia i inne pliki, udostępniając je wybranym osobom. Ciesz się nieograniczonym dostępem do swoich danych gdziekolwiek jesteś będąc online.

&

Google Search Cloud

Wyszukiwarka online obsługująca wszystkie narzędzia G Suite i tworzone przez nie dane. Błyskawicznie przeszukuj swój Google Dysk, pocztę G Mail, dokumenty tekstowe, arkusze kalkulacyjne i pozostałe pliki stworzone z użyciem G Suite.

KONTROLA na każdym poziomie

Praca zespołowa i jej nadzorowanie wymaga odpowiednich narzędzi. Powinny one dawać możliwość nadawania i odbierania uprawnień użytkownikom i regulować dostęp do wybranych opcji G Suite. Z pomocą tych narzędzi możesz w 100% zapanować nad tym, co robią Twoi pracownicy.

#

Konsola Administracyjna

Podstawowe narzędzie kontroli i bezpieczeństwa danych, umożliwiające tworzenie i edytowanie kont użytkowników oraz nadawanie im uprawnień.

%

Vault

Narzędzie do zarządzania informacjami, pozwalające na ich wyszukiwanie, archiwizowanie i eksportowanie. Intuicyjne w obsłudze i szybkie w działaniu.

^

Zarządzanie Urządzeniami Mobilnymi

Gwarantowane bezpieczeństwo Twoich danych, dzięki pełnemu zarządzaniu urządzeniami mobilnymi.

_

Work Insights

Analizuj i kontroluj pracę swojego zespołu, mając dostęp do rozbudowanych statystyk. Wybieraj najlepsze rozwiązania, zmieniaj model pracy i wyciągaj wnioski.

Co daje G Suite dla firm?

Możesz zapytać czym różni się G Suite od klasycznych rozwiązań i narzędzi Google, z których na pewno do tej pory korzystałeś? Czy warto płacić abonament za dostęp do G Suite, kiedy podobne narzędzia masz na wyciągnięcie ręki i to za darmo? Oczywiście że tak. G Suite zostało zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych, odpowiadając na ich potrzeby i oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa danych, ergonomii pracy, możliwości transferu oraz zapewnienia biznesowego wizerunku.

A

G Mail w Twojej firmowej domenie, czyli klasyczny gmail z personalizowanym rozszerzeniem adresu.

S

Dwa razy większa pojemność G Maila oraz Google Dysku w stosunku do darmowej wersji.

D

Całodobowa pomoc techniczna dostępna przez telefon i pocztę e-mail dla każdego użytkownika.

F

99,9% dostępność wszystkich narzędzi G Suite, aby Twoja praca przebiegła sprawnie.

G

Integracja z Microsoft Outlook. Obsługuj firmowego G Maila na popularnym programie.

Odkrywaj przyjemność pracy z G Suite

E

G Suite to bezpieczeństwo firmowych danych

Od zawsze priorytetem firm było zapewnienie bezpieczeństwa danych. Bazy danych o klientach, korespondencja e-mail, dokumentacja związana z realizacją zamówień oraz całe know-how, określające sposób funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Narzędzia G Suite doskonale wpisują się w to zadanie, dając kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych. Wszystkie pliki przecowywane są na pilnie strzeżonych serwerach Google, nad bezpieczeństwem których czuwa sztab specjalistów z całego świata. Możesz być pewien, że przenosząc dane do Google Cloud, będą bezpieczniejsze niż zapisane lokalnie na dysku komputera lub firmowym serwerze.

R

Udostępnianie i praca wielu osób nad jednym zadaniem

Możliwość udostępniania i współdzielenia zasobów pozwala wielu osobom pracować nad jednym plikiem. Czy to bezpieczne? Zdecydowanie tak. Czy to wygodne? Tym bardziej. Możliwość wprowadzania zmian w czasie rzeczywistym, nie oznacza utraty dostępu nad wcześniej wykonanymi modyfikacjami. Każdy krok zostaje zapisany na serwerze, tworząc kopie automatyczne. W każdej chwili można wrócić do wybranej kopii zadania i przywrócić ją z powrotem jako główny dokument. Z pewnością docenisz liczne rozwiązania ułatwiające pracę w zespole, takie jak dodawanie notatek, komentarzy i zadawanie pytań innym osobom.

T

Wygodne przechowywanie danych w chmurze

Dostęp do firmowych danych online? To może budzić obawy wielu ludzi. Zupełnie niepotrzebne. G Suite wykorzystuje technologię przechowywania danych w chmurze. Wiąże się to z wieloma zaletami. Przede wszystkim pozwala na nieograniczony dostęp do swoich plików w Google Cloud, z każdego miejsca na świecie. Wystarczy zalogować się na swoje konto, aby móc tworzyć dokumenty w pociągu, autobusie, na wakacjach czy w delegacji. Możesz to robić na każdym komputerze, bez potrzeby instalowania pakietu oprogramowania biurowego lub innych dedykowanych programów. Z G Suite każde miejsce możesz zamienić na swoje komfortowe biuro.

Y

Wyszukiwanie informacji bez zbędnego oczekiwania

Szybki dostęp do informacji ma pierwszorzędne znaczenie w Twojej firmie? Często poszukujesz danych na temat archiwalnych zleceń lub wyszukujesz informacje w dziesiątkach wiadomości? Teraz możesz to robić jeszcze szybciej i wygodniej z narzędziem Google Cloud Search. Opcja ta wykorzystuje niezawodny mechanizm indeksowania wszystkich danych na serwerze, dzięki czemu odnajdowanie informacji trwa zaledwie kilka sekund. Oszczędzając czas na wybranych zadaniach, w rzeczywistości poprawiasz wydajność swojej pracy. Narzędzia do wyszukiwania danych od G Suite zdecydowanie poprawiają obsługę klienta, podnosząc ich poziom zadowolenia ze współpracy z Twoją firmą.

Dla kogo stworzono G Suite

Z

Dla podróżujących

Często jesteś w podróży? Nie chcesz tracić cennego czasu? Pracuj również wtedy, kiedy jesteś poza biurem. Delegacja, długa trasa pociągiem, wycieczka samolotem. Gdziekolwiek jesteś, G Suite zapewniają Ci dostęp do potrzebnych narzędzi, na każdym komputerze.

X

Dla pracujących w domu

Często wybierasz home office zamiast pracy w firmie? Chcesz mieć stały dostęp do firmowych danych, bez potrzeby uruchamiania firmowego serwera i tworzenia VPN? G Suite to przechowywanie danych w chmurze i łatwy dostęp bez instalowania dodatkowych programów.

C

Dla niezależnych

Chciałbyś zamienić oprogramowanie MS Office lub Open Office na coś nowocześniejszego i szybszego. G Suite doskonale wpisuje się w te oczekiwania, dając więcej możliwości i oferując znacznie korzystniejsze ceny oraz optymalne pakiety opcji.

V

Dla ceniących bezpieczeństwo

Eksperci Google zadbają o bezpieczeństwo danych użytkowników G Suite, wdrażając najskuteczniejsze systemy ochrony i szyfrowania danych. Ponadto wszystkie pliki przechowywane w Google Cloud są automatycznie archiwizowane i dają możliwość szybkiego odzyskania.

Jak zakupić G Suite?

Chcesz zacząć korzystać z G Suite? Wszystko co musisz zrobić to wybrać jeden z trzech pakietów i skontaktować się z nami. Zajmiemy się jego wdrożeniem w Twojej firmowej domenie, a jeśli jeszcze jej nie posiadasz, pomożemy w wyborze i zakupie. Zapewniamy kompleksową konfigurację konta G Suite, co jest usługą jednorazową. Raz uruchomione i przygotowane do działania konto G Suite, nie wymaga już dalszych interwencji. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z jego prawidłowym działaniem lub użytkowaniem, zapewniamy niezbędną pomoc techniczną. Uruchomienie usługi G Suite jest błyskawiczne i zwykle nie przekracza 24 godzin. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz wszechstronne wsparcie dla nowych i obecnych klientów.

Pakiet 1

BASIC

Profesjonalny pakiet biurowy z 30 GB miejsca na dane

5.20 € za użytkownika / miesiąc
przez 12 miesięcy
Pakiet 2

BUSINESS

Rozbudowany pakiet biurowy z nieograniczonym miejscem na dane i usługą archiwizacji

10.40 € użytkownika / miesiąc
przez 12 miesięcy
Pakiet 3

ENTERPRISE

Pakiet biurowy premium z zaawansowanymi funkcjami i opcjami konfiguracji

23 € za użytkownika miesięcznie

FAQ G Suite

1. Czy można zakupić pojedyncze narzędzia G Suite?

Nie ma takiej możliwości. Do wyboru są trzy pakiety zawierające różne narzędzia. Są one przygotowane z myślą o małych, średnich i dużych firmach. Zawartość każdego z trzech pakietów została opracowana w oparciu o analizy przedsiębiorców i spełnia większość potrzeb i wymagań przedsiębiorców oraz ich pracowników.

2. Czy G Suite może zastąpić obecnie używane programy biurowe?

Zdecydowanie tak. Wielu użytkowników G Suite po pewnym czasie w 100% przesiada się na rozwiązania od Google. Zapewniają one integralność wymiany danych z wieloma innymi programami, takimi jak Microsoft Outlook, a jednocześnie obsługują wszystkie popularne rozszerzenia plików. Zastąpienie pakietem G Suite klasycznych pakietów biurowych oznacza optymalizację kosztów, poprawia równocześnie sposób funkcjonowania firmy.

3. Czy można przenieść obecną korespondencję e-mail do firmowego konta G Mail?

Tak, jest taka możliwość. G Suite udostępnia narzędzia, które pozwalają zaimportować dotychczasową korespondencje z wybranych programów, tak aby historia maili wyświetlała się po zalogowaniu do firmowego konta G Mail.

4. Czy mogę stworzyć wiele kalendarzy w G Suite?

Tak. Jest możliwość stworzenia osobnego kalendarza dla każdego użytkownika lub współpracownika, tak aby tworzyć dla niego indywidualne zadania i terminy, do których tylko on będzie miał dostęp. Jest to bardzo funkcjonalne narzędzie, usprawniające zarządzanie zespołem złożonym z większej liczby osób.

5. Jaką pojemność ma Dysk w Google

Wybierając dowolny pakiet G Suite, Dysk ma pojemność 30 GB. Użytkownicy, dla których jest to zbyt mała pojemność, mogą ją rozszerzyć do 1 TB za dodatkową opłatą.

6. Czy narzędzie Dokumenty działa offline, bez dostępu do internetu?

Tak. Również kiedy nie jesteś podłączony do internetu, w dalszym ciągu możesz tworzyć i edytować dokumenty. Wystarczy do tego korzystać z przeglądarki Chrome, która wspiera wszystkie funkcjonalności G Suite.

7. Czy narzędzie Formularze pozwala tworzyć rozbudowane ankiety i formularze?

Tak. Z pomocą G Suite można tworzyć potężne ankiety i formularze internetowe, obsługujące do 2 milionów komórek danych. Otwiera to przed firma zupełnie nowe możliwości w zakresie zbierania danych i ich dalszego analizowania.

Przeczytaj także:

Reklamy warte miliony. Google Ads i wydatki polskich polityków

Reklamy warte miliony. Google Ads i wydatki polskich polityków

Zastanawiasz się ile warte są głosy Polek i Polaków? Serwis Buy Shares opublikował dane dotyczące wydatków przeznaczonych w Polsce na reklamy polityczne. Reklamy polityczne w Google Adwords Google Ads umożliwia realizację kampanii mającej na celu propagowanie treści...

Czym jest Google Merchant Center?

Czym jest Google Merchant Center?

Google Merchant Center to narzędzie dedykowane właścicielom sklepów internetowych umożliwiające reklamę produktów m.in. za pomocą Kampanii produktowych (Google Shopping). Jak wykorzystać GMC, by zwiększyć sprzedaż? Jak przebiega konfiguracja? Dlaczego warto korzystać...

Gdzie pobrać fakturę za reklamę Google Ads?

Gdzie pobrać fakturę za reklamę Google Ads?

Elektroniczne faktury za reklamę w Google Ads można pobrać bezpośrednio za pośrednictwem konta. Wydatki na reklamy w Google Ads są w pełni dokumentowane, a Google wystawia faktury VAT dla każdego przedsiębiorcy, który uzupełni dane firmy w "Profilu rozliczeniowym"....