fbpx

Nie masz pomysłów na prezenty? Sprawdź Google Shopping Gift Guide

Gru 10, 2020

Przewodnik po prezentach Google Shopping Gift Guide dostarczy Ci pomysłów na prezenty dla konkretnych osób. Przewodnik ten został stworzony na podstawie popularności produktów w ramach różnych branż.

Szukaj prezentów z Google Shopping Gift Guide

W przewodniku po prezentach Google Shopping Gift Guide znajdziesz całe listy produktów, o których marzą szefowie kuchni, specjalistki z branży beauty, sportowcy, dekoratorzy, sportowcy, a także miłośnicy technologii i przedstawiciele tej branży. Pamiętaj, że dotyczy to nie tylko zawodowców, ale i amatorów. W zestawieniu znajdziesz także najlepsze prezenty dla dzieci i fanów gier.

Przewodnik ten nie jest tworzony w sposób przypadkowy. To listy produktów opracowane w oparciu o trendy wyszukiwania w Stanach Zjednoczonych. Choć nie powstał jeszcze polski odpowiednik, taka lista pomysłów może być przydatna również dla Ciebie! W końcu to właśnie w Stanach zwykle powstają najpopularniejsze trendy. Korzystając z takiej wyszukiwarki prezentów zawsze będziesz o krok dalej i sprawisz bliskiej osobie, współpracownikowi czy partnerowi biznesowemu innowacyjny prezent.

Jak korzystać z Google Shopping Gift Guide?

Obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać branżę, by pojawiła się lista najpopularniejszych produktów. Poszczególne wybory są podparte konkretnymi danymi. Na przykład poszukując prezentu dla szefa kuchni, dowiesz się, jak bardzo w ostatnim roku wzrosło zainteresowanie produktami, takimi jak akcesoria do gotowania czy ekspresy do kawy. Ale to nie wszystko, ponieważ sprawdzisz, jakie konkretnie produkty są popularne w danej kategorii.

Taka wyszukiwarka prezentów może być bardzo przydatna zwłaszcza w sytuacji, gdy kompletnie nie orientujesz się w dziedzinie, która tak bardzo pasjonuje osobę obdarowywaną. Z pewnością rozwiązanie to może okazać się pozytywną rewolucją. Być może od teraz żaden mąż lub partner nie będzie miał problemu z wyborem prezentu dla miłośniczki makijażu i pielęgnacji, a kobiety z łatwością dobiorą nowinki technologiczne dla swoich wybranków?

W dodatku, gdy już znajdziesz idealny prezent, po kliknięciu w link od razu pojawi się oferta w zakładce Google Zakupy. Póki co dotyczy to klientów z USA. Pozostaje tylko czekać, aż taka możliwość stanie się dostępna również w innych krajach świata.

Przeczytaj także:

Lokalny przewodnik Google – kim jest, jak nim zostać i ile zarabia?

Lokalny przewodnik Google – kim jest, jak nim zostać i ile zarabia?

Lubisz zamieszczać opinie na temat firm w Twojej okolicy? Być może rola lokalnego przewodnika Google jest dla Ciebie. Czym zajmuje się taki przewodnik i czy musi stosować się do określonych zasad? Czy zyskuje jakieś korzyści? Znajdziesz tu odpowiedzi na te i inne...

Amazon w Polsce – to już pewne. Co na to Allegro i Google?

Amazon w Polsce – to już pewne. Co na to Allegro i Google?

Amazon króluje już między innymi w USA i Wielkiej Brytanii, teraz przyszedł czas na Polskę. Konsumenci czekają na ten moment z niecierpliwością. Z kolei Allegro, dotychczas największy polski portal sprzedażowy, musi liczyć się z nową, niebagatelną konkurencją. Nowy...

Core Web Vitals – Podstawowe wskaźniki internetowe

Core Web Vitals – Podstawowe wskaźniki internetowe

Co to jest Core Web Vitals? Słyszeliście o Core Web Vitals? Chcecie się dowiedzieć co takiego kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Jeśli tak, jesteście w dobrym miejscu. Core Web Vitals to tak zwane  podstawowe wskaźniki internetowe. Do czego one służą? Podstawowe...