Optymalizacja stron

Dostosowanie strony do aktualnych czynników rankingowych.

Optymalizacja SEO

Pozycjonowanie w Google polega na optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek tak, aby robot indeksujący mógł ją łatwo odnaleźć, przeczytać i zweryfikować.

Dobrze zoptymalizowana strona to taka, którą można łatwo odnaleźć w wynikach naturalnych za pomocą popularnych słów kluczowych związanych z daną branżą. Dla przykładu strona biura nieruchomości z Wrocławia powinna pojawiać się wysoko w wynikach dla fraz: „biuro nieruchomości Wrocław”, „mieszkania Wrocław”, „działki budowlane Wrocław” itp.

Wszystkie działania mające na celu poprawę rankingu strony w wyszukiwarkach powinny rozpoczynać się od optymalizacji. Optymalizacja SEO pozwala uzyskać zauważalne efekty w postaci lepszych pozycji w wyszukiwarce oraz zwiększeniu wartościowego ruchu przekładającego się na wyniki sprzedaży.

 

Korzyści z optymalizacji seo

  • lepsza indeksacja w wyszukiwarkach
  • wyższe pozycje na optymalizowane zapytania
  • wzrost ilości i jakości ruchu
  • mniejszy współczynnik odrzuceń strony
  • zwiększenie szybkości działania
  • poprawienie odczuć użytkowników

Bezpłatna wycena optymalizacji

Wyślij nam swój adres strony WWW, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę optymalizacji.

Czy wiesz, że?

W przypadku niektórych stron wysokie pozycje można osiągnąć już poprzez samą, poprawnie przeprowadzoną optymalizację?

WYSOKIE POZYCJE DZIĘKI OPTYMALIZACJI

Wysoka pozycja zdobyta dzięki optymalizacji sprzyja częstym odwiedzinom potencjalnych klientów, co prze­kłada się na wygenerowane zyski. Algorytm odpowiedzialny za pozycję stron w indeksie jest najbardziej strzeżoną tajemnicą firmy Google.

Istnieje jednak spora grupa osób, która profesjonalnie zajmuje się rozpracowywaniem mechanizmu działania wyszukiwarki- to właśnie my, pozycjonerzy. Na podstawie samodzielnie prowadzonych testów badamy, jakie czynniki mają decydujący wpływ na ustalanie rankingu.

Optymalizacja SEO jest procesem, której celem jest przygotowanie strony tak, aby wyszu­kiwarki uznały, że to właśnie nasza strona najlepiej opisuje dany problem bądź zagadnienie.