Pozycjonowanie Kraków

Od 17 lat poprawiamy jakość wyników wyszukiwarki Google, zapewniając naszym Klientom doskonałą widoczność.

Jesteś tutaj: Strona główna » Pozycjonowanie stron » Pozycjonowanie Kraków

Jak działa pozycjonowanie stron? I jak Twoja organizacja może to wykorzystać do zdobywania nowych klientów?

pozycjonowanie kraków

Wiesz, że Twoja firma powinna być lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania? Chciałbyś zadbać o promocję swojej marki w internecie? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu! Nasza agencja SEO zajmie się pozycjonowaniem twojej strony internetowej, zwiększy ruch na niej i pomoże Ci w zdobyciu nowych klientów!

Czym jest pozycjonowanie stron i dlaczego powinieneś się nim zainteresować?

Jeśli znalazłeś się na naszej stronie, to z pewnością słyszałeś już o pozycjonowaniu stron internetowych. Czy jednak wiesz, czym naprawdę jest pozycjonowanie? Najprościej mówiąc, pozycjonowanie stron internetowych to skomplikowany proces obejmujący szereg czynności, które mają na celu poprawę pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania w Google, czyli w najpopularniejszej wyszukiwarce. Algorytmy Google oceniają zawartość każdej indeksowanej strony i wybierają, która z nich najlepiej odpowiada na zapytania internautów (słowa kluczowe wpisane w wyszukiwarkę). Pozycjonowanie stron obejmuje więc optymalizację SEO i inne działania, jak np. stworzenie i publikacja unikalnego contentu, które zwiększają szansę strony na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Wysoka pozycja w Google bezpośrednio przekłada się na ruch na stronie, od którego z kolei zależy liczba nowych klientów zdobytych dzięki promocji firmy w internecie.

Jak przebiega proces pozycjonowania strony w Krakowie?

Kraków to miasto, które ma bardzo duże znaczenie dla polskiej gospodarki – oferuje przedsiębiorcom ogromne możliwości. Prowadzenie biznesu w Krakowie wiąże się jednak z ciągłymi zmaganiami z zażartą konkurencją. Z tego powodu skuteczna promocja firmy w internecie jest szczególnie ważna dla przedsiębiorców z Krakowa. Pozycjonowanie strony w Krakowie we współpracy z naszą agencją zaczyna się od nawiązania kontaktu i konsultacji. Podczas rozmowy z potencjalnymi klientami chcemy dowiedzieć się, jakie są ich cele i dlaczego zainteresowali się pozycjonowaniem. Następnie przechodzimy do bardziej technicznych aspektów współpracy. Jeśli dojdziemy do porozumienia, to nasi specjaliści zaczynają pracę nad optymalizacją strony. Na pierwszym etapie przeprowadzamy keywords research i wybieramy odpowiednie słowa kluczowe oraz wykonujemy audyt SEO, aby poznać słabe i mocne strony witryny. Później przygotowujemy bardzo dokładną strategię pozycjonowania, która pozwala nam na osiągnięcie zadowalających rezultatów już po upływie kilku miesięcy. Pozycjonowanie stron internetowych w Krakowie obejmuje m.in.

  • przygotowanie i publikację dużej ilości wartościowych treści (content marketing)
  • poprawę struktury i kodu strony
  • zadbanie o szybkie funkcjonowanie witryny
  • poprawę User Experiance
  • optymalizację SEO i poprawę technicznych aspektów strony
  • działania SEO off-site jak np. link building

Dlaczego pozycjonowanie i SEO to ważne elementy promocji firmy?

Obecnie internet jest pierwszym miejscem, w którym szukamy potrzebnych nam informacji, usług i produktów. Oznacza to, że jest to również najlepsze miejsce na promocję swojej firmy. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to przede wszystkim znacznie większy ruch na stronie – większość internautów przegląda tyle te witryny, które znajdują się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Z kolei większy ruch na stronie zwiększa liczbę klientów, którzy rzeczywiście zdecydują się na skorzystanie z oferty. Dodatkowo optymalizacja SEO wykonana przez naszą agencję zwiększa konwersję – potencjalni klienci widzą, że strona wygląda estetycznie i jest wypełniona wartościowym contentem, dlatego są bardziej skłonni do skorzystania z usługi lub dokonania zakupu. Wysoka pozycja w Google zwiększa zaufanie internautów i pozwala na zbudowanie rozpoznawalności marki. Nawet jeśli konkretny użytkownik nie zdecyduje się na skorzystanie z oferty przy pierwszym kontakcie z firmą, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przy kolejnej okazji wybierze właśnie Twoją ofertę. Pozycjonowanie strony internetowej w Krakowie pomaga również przy przeprowadzaniu kampanii reklamowych w Google – wysoki autorytet strony sprawia, że koszty reklamy mogą być nieco niższe, a internauci, którzy trafią na stronę, będą zadowoleni ze znajdującej się na niej treści. Pozycjonowaniem to jednak przede wszystkim długotrwałe rezultaty, które w odróżnieniu od reklamy nie kończą się wraz z zakończeniem kampanii.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Krakowie?

Koszty związane z pozycjonowaniem, podobnie jak z innymi formami promocji firmy w internecie, są często niejasne dla przedsiębiorców. Niestety jest to spowodowane wieloma czynnikami, dlatego nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Krakowie. Nie oznacza to jednak, że usługa pozycjonowania wiąże się z jakimiś ukrytymi kosztami. Koszty pozycjonowania uzgadniamy z naszymi klientami podczas konsultacji, kiedy możemy poznać jego cele, branżę firmy, historię strony oraz konkurencyjność słów kluczowych. Koszty pozycjonowania zależą więc głównie od tego, jak dużo pracy i czasu będzie konieczne do osiągnięcia założonych celów.

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Konkurencja w internecie jest bardzo duża. Na szczęście nie każda firma musi rywalizować z innymi przedsiębiorstwami z całej Polski. W wielu przypadkach największe korzyści można odnieść dzięki pozycjonowaniu lokalnemu. Pozycjonowaniem lokalne przewiduje stosowanie działań o optymalizacyjnych, które mają poprawić pozycję strony w wynikach wyszukiwania na a zapytania związane z danym regionem, najczęściej miastem. Duża część działań podejmowanych w procesie pozycjonowania lokalnego pokrywa się ze „standardowym” pozycjonowaniem. Można jednak wyróżnić kilka ważnych wyjątków. Dotyczą one przede wszystkim tworzenia contentu związanego z konkretną lokalizacją, wykorzystanie danych kontaktowych oznaczonych specjalnymi tagami, odpowiednie nasycenie frazami meta tagów i użycie znacznika na Mapie Google.

Dla kogo najlepiej sprawdzi się pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne stron w Krakowie jest skierowane głównie do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność na określonym obszarze i chcą zdobyć klientów, którzy znajdują się w danej okolicy. Promowanie firmy na lokalnym rynku zazwyczaj sprawdza się bardzo dobrze w przypadku firm usługowych. Największe korzyści z pozycjonowania lokalnego mogą uzyskać firmy z takich branż jak np. warsztaty samochodowe, kliniki medyczne, usługi budowlane i naprawcze, fryzjerzy i barberzy, usługi specjalistyczne (np. fizjoterapeuci i masażyści), firmy z branży gastronomicznej, hotele, kwiaciarnie i wiele innych. Skuteczne pozycjonowanie lokalne często pozwala na szybsze osiągnięcie rezultatów niż globalne pozycjonowanie na całą Polskę.

Media Click – skuteczne pozycjonowanie stron w Krakowie

Pozycjonowanie strony internetowej to właśnie to, czego potrzebuje Twoja firma. Dzięki poprawie pozycji w wynikach wyszukiwania bardzo szybko zyskasz nowych klientów, którzy uwierzą, że Twoja firma jest najlepszym wyborem. W naszej agencji SEO Media Click zapewniamy kompleksowe działania optymalizacyjne, które przynoszą efekty w bardzo szybkim tempie. Doskonale rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego od samego początku współpracy z klientami dokładamy wszelkich starań, aby szybko potwierdzić swoją skuteczność. Podczas współpracy zapewniamy klientom dokładne raporty pokazujące podejmowane działania i ich efektywność oraz organizujemy regularne konsultacje, ponieważ kontakt z klientem jest dla nas najważniejszy. Mimo że cały proces pozycjonowania stron internetowych w Krakowie jest czasochłonny i zazwyczaj wymaga co najmniej kilku miesięcy, nasi klienci mogą liczyć na pierwsze efekty już po kilku tygodniach pracy nad optymalizacją witryny.

Media Click to gwarancja jakości i doskonała komunikacja z klientem – z nami wiesz, za co płacisz i dlaczego to robisz. Oczekujesz rezultatów i chcesz rozwinąć swój biznes? W takim razie nie mogłeś trafić lepiej, bo my naprawdę wiemy, jak to osiągnąć. Dlatego nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś, a my opowiemy Ci, jak możemy pomóc Twojej firmie!

Kraków miasto przyjazne przedsiębiorcom

Pozycjonowanie stron Kraków

Kraków to drugie co do liczby mieszkańców i powierzchni miasto w Polsce. Na tle innych dużych miejscowości w kraju wyróżnia się również niezwykle szybkim rozwojem ekonomiczno-gospodarczym. Nie dziwi więc fakt, że od lat przyciąga on wielu przedsiębiorców i inwestorów.

Bardzo ważnym aspektem jest to, że władze Krakowa, chcąc przyciągnąć jak największą liczbę inwestorów, stworzyły szereg projektów, mających na celu ułatwienie rozpoczęcia i kontynuacji działalności gospodarczej w mieście. Liczne inicjatywy wspierające biznesmenów mają zaś niemały wpływ na pozytywny odbiór Krakowa na biznesowej mapie świata. W opublikowany przez pismo „fDi Magazine” rankingu European Cities and Regions of the Future 2020/2021 (pol. Europejskie miasta i regiony przyszłości 2020/2021) Kraków wśród dużych miast europejskich uplasował się na siódmym miejscu w kategorii „miasta przyjazne dla biznesu” oraz zdobył siódme miejsce w kategorii „potencjał ekonomiczny”.

Głównymi motorami napędzającymi gospodarkę Krakowa są, oczywiście, turystyka i kultura. Wartość historyczna miasta oraz jego wyjątkowa architektura od lat przyciągają tysiące przyjezdnych zarówno z kraju, jak i zza granicy. Według raportu „Branża spotkań w Krakowie” w 2019 roku w stolicy Małopolski odbyło się ponad 8400 wydarzeń, w których wzięło udział około 1 210 263 osób. Ma to ogromny i niezwykle pozytywny wpływ na niemal każdą działającą w mieście branżę.

Warto wspomnieć, że w Krakowie bardzo prężnie rozwija się sektor BSS (Business Services Sector), czyli nowoczesne usługi dla biznesu. Jak podaje serwis business. krakow: „Wartość ekonomiczna dla gospodarki Krakowa wygenerowana przez sektor BSS w 2018 roku wyniósł ponad 11 mld zł. (…) a 25 % osób zatrudnionych w sektorze usług biznesowych zlokalizowanych w Polsce pracuje właśnie w Krakowie. ”

Swoją atrakcyjność dla biznesu Kraków zawdzięcza także swoim mieszkańcom. Na 770 000 mieszkających w nim ludzi, blisko 60 % jest w wieku produkcyjnym. Co więcej w mieście znajduje się pięć renomowanych uniwersytetów, co czyni go jednym z najważniejszych ośrodków edukacyjno-naukowych w Polsce. Badania wskazują więc, że tle całego kraju mieszkańców Krakowa wyróżnia ponadprzeciętne wykształcenie oraz spora znajomość języków obcych.

Dostrzec to można chociażby na przykładzie branży technologicznej. Krakowskie uczenie wyedukowały wielu specjalistów, którzy sprawili, że na przestrzeni lat Kraków stał się ważnym ośrodkiem IT. W obrębie miasta działa około 500 firm technologicznych zatrudniających 50 tys. inżynierów oprogramowania, informatyków i programistów. Z roku na rok stolica Małopolski przyciąga zaś coraz więcej globalnych marek informatycznych, które budują tu swoje centra biznesowe i rozwojowe.

Podsumowując w Krakowie miejsce dla siebie znajdzie każda branża i każdego rodzaju inwestycja. Krakowski rynek gospodarczy jest bowiem przyjazny wszelkiego rodzaju przedsiębiorcom. Nie trudno tu o dobrego, wykwalifikowanego pracownika oraz o pomoc ze strony władz miasta.

Wycena pozycjonowania strony

Wyślij formularz aby otrzymać darmową wycenę w 24h.

Formularz kontaktowy

~

Twoje dane są bezpieczne.