fbpx

Pozycjonowanie wizerunkowe

Pozycjonowanie wizerunkowe wspomaga proces budowania opinii o firmie w sieci oraz umożliwia reagowanie na działania konkurencji.

Co to jest E-PR?

Wizerunek w sieci to istotny element każdej kampanii PR. Łatwość udzielania opinii na temat firm w internecie tworzy potrzebę monitorowania klientów i śledzenia ich działań po dokonaniu zakupu lub skorzystaniu z usług.

Jak działa pozycjonowanie wizerunkowe?

SERM jest uzupełnieniem standardowych działań SEO. Ideą jest to, aby klienci szukający konkretnych produktów lub usług mogli znaleźć w sieci również rekomendacje Państwa firmy.

Mamy świadomość, jak istotne jest, by opinie na temat firmy pochodziły z godnych zaufania źródeł. Podczas pozycjonowania wizerunkowego kładziemy na to bardzo duży nacisk.

Zastosowanie działań z zakresu SERM skutkuje tym, że w przypadku zapytań o Państwa firmę w wynikach wyszukiwaniach pojawiają się aktualne wpisy z pozytywnymi opiniami, opublikowane w rzetelnych źródłach.

Korzyści z pozycjonowania Long-Tail:

  • prowadzone są profile firmowe w Social Media
  • pozycjonowane są treści o Państwa marce, które znajdują się na innych stronach internetowych
  • tworzone są różnego rodzaju zestawienia statystyczne
  • budowane są strony internetowe poświęcone konkretnym produktom lub usługom klienta
Ćwir, ćwir.

Czy wiesz, że opinie w internecie często stanowią o wyborze produktu konkretnej firmy? Zadbaj o wizerunek swojej firmy za pomocą pozycjonowania wizerunkowego!