fbpx

Shoper Premium Cena i Opinie – Dlaczego warto?

Paź 21, 2020

Myślisz o założeniu sklepu internetowego? Już teraz prowadzisz firmę handlową, sprzedając produkty stacjonarnie? Wizja kolejnego lockdownu i związanego z tym ograniczeń i restrykcji spędza Ci sen z powiek? Obawiasz się zmniejszenia liczby klientów, kupujących stacjonarnie, a tym samym spadku obrotów? Nie są to bezpodstawne obawy! Już dziś warto rozważyć uruchomienie sklepu www. To łatwiejsze niż możesz sądzić!

Shopersklep internetowy w jeden dzień

Nie znasz się na informatyce lub masz wiedzę wystarczającą do codziennych czynności. Nie wyobrażasz sobie jednak tworzenia sklepu internetowego, konfigurowania wszystkich rzeczy, dodawania produktów i późniejszej administracji? Uspokoimy Cię. Nie jesteś sam. Przedsiębiorców takich jak Ty są dziesiątki tysięcy w Polsce. Każdy z nich jest specjalistą w swojej branży i nie ma potrzeby, aby dodatkowo uczył się informatyki 🙂 Od tego macie nas.

Shoper Premium - Sklep internetowy Kingi Rusin : Pat&Rub

Shoper Premium – Sklep internetowy Kingi Rusin : Pat&Rub

Shoper to polska platforma e-commerce, istniejąca na rynku od 2003. Od blisko 20 lat zespół krakowskich programistów pracuje nad udoskonalaniem narzędzia, pozwalającego zbudować i prowadzić sklep internetowy. Bez potrzeby tworzenia autorskiego softu, zatrudniania sztabu informatyków i utrzymywania całej wymagającej infrastruktury serwerowej. Decydując się na sklep Shoper, oszczędzasz sobie mnóstwo pracy, problemów i stresu, spijając całą śmietankę, którą przygotowali dla Ciebie inni 🙂

Sklep internetowy Shoper Premium – co powinieneś o nim wiedzieć?

Zanim zaczniesz rozważać opcję skorzystania ze sklepu Shoper, warto poznać kilka faktów na jego temat.

  1. Oprogramowanie online i dedykowany hosting – inaczej jak w przypadku wielu stron internetowych, sklep internetowy Shoper nie wymaga od Ciebie posiadania własnego hostingu oraz instalowania na nim plików i konfiguracji. Za wszystkie aspekty techniczne, związane z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu, szybkością działania i bezpieczeństwem odpowiada zespół twórców Shopera. Czy to ważne? Oczywiście że tak. Posiadają oni własne dedykowane serwery, czuwają nad ich pracą i zatrudniają do tego celu doświadczonych administratorów. Dla użytkowników sklepów to prawdziwy komfort – mogą się skupić na prowadzeniu swojego biznesu i obsłudze klienta, nie zaprzątając sobie głowy aktualizacjami oprogramowania, śledzeniem logów czy kontrolowaniem wolnej przestrzeni na serwerze.

  1. Obsługa online – prowadzenie biznesu wymaga od Ciebie częstego podróżowania? Twoim biurem jest samochód, pociąg lub hotel? Mimo wszystko lubisz trzymać pieczę nad firmą i kontrolować wszystkie działania? Nie pozwól zatem aby Twój sklep internetowy pozostał poza Twoim zasięgiem. Jego obsługa odbywa się z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej i komputera z dostępem do sieci. Wystarczy zalogować się do panelu administratora sklepu, aby mieć wgląd w całą obsługę sklepu, historię zamówień, aktualne zamówienia, wysyłki, produkty, dostępność i ich edytowanie. To wszystko łatwiejsze niż się wydaje, a polski interfejs użytkowania czyni pracę jeszcze prostszą.

  1. Integracja, czyli wygoda użytkowania – słowo integracje jest dziś bardzo modne. Co jednak oznacza w kontekście sklepu internetowego? Bardzo dużo, a każda z tych rzeczy ma rzeczywisty wpływ na komfort użytkowania. Integracja sklepu z bramką szybkich i bezpiecznych płatności online, pozwala klientom szybko płacić za kupione produkty. Intgracja sklepu z firmami kurierskimi, pozwala natomiast obsłudze sklepu szybko zamawiać kurierów i przygotowywać dokumenty wysyłkowe. Pozostałe integracje Twojego sklepu Shoper mogą obejmować wystawianie produktów na Allegro i obsługę zamówień stamtąd, dodawanie ofert do porównywarek cenowych i dziesiątki innych integracji, dostępnych z poziomu App Store, czyli dedykowanego sklepu z aplikacjami dla sklepów Shoper.

  1. Legitny sklep internetowy – czyli prowadź swój biznes zgodnie z prawem. Obawiasz się posiadania sklepu internetowego z uwagi na konieczność spełniania rygorystycznych wymogów RODO i spełniania pozostałych warunków, którym przedsiębiorcy prowadzący biznes online muszą się podporządkować? Nie ma powodów do obaw! Każdy sklep stworzony na Shoper jest zgodny z obecnymi regulacjami i w maksymalny sposób dba o bezpieczeństwo danych użytkowników. Nie musisz się martwić pisaniem regulaminu sklepu, polityki prywatności ani zabezpieczaniem danych. To wszystko jest po stronie twórców oprogramowania Shoper, którzy robią to za Ciebie i biorą za to odpowiedzialność!

Kruger Matz - Shoper Premium

Kruger Matz – Shoper Premium

Sklep internetowy Shoper Premium – pytanie o koszty i prowizje

Skoro wszystko tak pięknie wygląda, w czym tkwi haczyk? Wiele osób pomyśli że na pewno w wysokich prowizjach, które będzie trzeba płacić od każdego sprzedanego produktu. Coś na wzór allegro, który pobiera całkiem wysokie prowizje od sprzedawców. Na szczęście w Shoper tak to nie działa. Korzystanie z usługi sklepu Shoper jest płatne i ma formę miesięcznego abonamentu. Wybierasz odpowiedni dla siebie pakiet, tworzysz sklep, dostosowujesz go do swoich potrzeb, uzupełniasz produktami i sprzedajesz dzięki niemu. Co miesiąc płacisz za jego użytkowanie opłatę abonamentową, a związane z tym wydatki księgujesz w koszty prowadzonej działalności. Shoper oczywiście wystawia faktury na wszystkie wydatki związane z obsługą sklepu, w tym abonament, dodatki i niestandardowe usługi, z których klienci również mogą korzystać.

Jedyna prowizja, którą właścicielowi sklepu przyjdzie płacić, to prowizja od płatności elektronicznych. Wysokość tej prowizji w podstawowych wariantach sklepu wynosi od 1,59% do 1,29%, a w przypadku najwyższego pakietu może być negocjowana. Tym wariantem jest Shoper Premium. Dlaczego warto skorzystać właśnie z tej opcji?

Wersja Cena 1 rok Cena kolejny rok
Złoty 300 1009
Platynowy 300 1485
Diamentowy 300 1859
Premium 4788 4788

Shoper Premiumsklep internetowy dla wymagających

Pakiet Premium to najwyższy z pakietów w ofercie Shoper. Czym odróżnia się od 3 pozostałych wariantów, czyli Złotego, Diamentowe i Platynowego?

Dlaczego wybrać pakiet Shoper Premium?

Nielimitowana ilość produktów w sklepie

W pakiecie Shoper Premimum można stworzyć sklep z nielimitowaną ilością produktów. Dla porównania, pakiet Złoty to 10 tysięcy produktów, Platynowy 20 tysięcy, a Diamentowy 50 tysięcy. Mając sklep na Shoper Premium, możemy do niego dodać 60 tysięcy, 100 tysięcy lub jeszcze więcej. To doskonała oferta dla firm posiadających duży asortyment i chcących całość oferty udostępnić również w sieci. Nieograniczona liczba produktów w sklepie pozwala również sprzedawać produkty z hurtowni dropshipping, zwiekszając konkurencyjność oferty i czyniąc ją lepiej dostosowaną do potrzeb klientów.

Dwustronna integracja z Allegro

Allegro w dalszym ciągu jest największą platformą sprzedażową w Polsce, choć jej aukcyjna rola już dawno odeszła do lamusa. Czy firmy nadal korzystają z Allegro? Oczywiście że tak, choć sprzedaż nie jest dla nich już tak atrakcyjna jak dawniej. Wszystko z uwagi na wysokie koszta i prowizje. Mając jednak na uwadze widoczność marki, dostępność oferty i potencjalnych klientów, zwykle nie mogą sobie pozwolić z rezygnowania z wystawiania towarów na Allegro. W przypadku sklepów mających w asortymencie kilkadziesiąt tysięcy lub więcej produktów, jest to naprawdę czasochłonne. Shoper Premium to sklep, który zapewnia dwustronną integrację z Allegro. Co to oznacza? Z poziomu sklepu na Shoper możesz dodawać oferty produktów na Allegro, a jeśli wcześniej prowadziłeś sprzedaż na Allegro i teraz chcesz zbudować swój sklep, możesz je zaimportować. Pobieranie produktów i kategorii z Allegro do sklepu jest bardzo łatwe i pozwala błyskawicznie uruchomić sprzedaż w swoim sklepie.

Shoper Premium – większa szybkość i lepsza infrastruktura

Wiele rzeczy składa się na zadowolenie klientów z wybranego sklepu internetowego. Cena, obsługa, dostępność produktów, sposób ich opisania, termin wysyłki, a także szybkość działania sklepu. Nad tym ostatnim aspektem warto się skupić nieco mocniej. Wiele sklepów internetowych z całkiem dużym potencjałem popełnia jeden podstawowy błąd. Nie inwestuje w infrastrukturę techniczną. W efekcie czas potrzebny na załadowanie danych i wyświetlenia ich na ekranie telefonu lub komputera klienta, jest zbyt długi. To powoduje irytację, a w efekcie opuszczenie strony czyli porzucenie koszyka. Tracimy w ten sposób klienta bezpowrotnie. Jak tego uniknąć? Oczywiście czyniąc sklep szybkim w działaniu i dbając o jego ciągłą dostępność, również przy dużej liczbie użytkowników w tym samym czasie. Sklep na Shoper Premium oferuje najlepszy standard i jakość infrastruktury, w tym aż 10x większą szybkość działania niż w 3 pozostałych pakietach.

Indywidualne integracje w Shoper Premium

Chcesz aby Twój sklep był zintegrowany z innymi programami, z których korzystasz w swojej firmie? Program magazynowym, CRM lub pozostałe rozwiązania? W Shoper Premium jest to możliwe. Dzięki tej opcji, sklep internetowy może stać się częścią Twojej firmowej infrastruktury software’owej. Dzięki niej praca jest szybsza, przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Dedykowane opcje obsługi sklepu

Shoper Premium to opcja dla wymagających użytkowników, którzy chcą mieć sklep maksymalnie dopasowany do potrzeb klientów. Odpowiedzią na to są liczne przydatne funkcje, które Shoper Premium zapewnia.

  • Wyszukiwarka – nowoczesna wyszukiwarka produktów z podpowiedziami i prezentacją miniatur zdjęć.

  • Harmonogram – planowanie akcji w czasie, czyli promocji lub premier produktów w sklepie.

  • Program lojalnościowy – przyciągaj klientów atrakcyjnymi nagrodami lub rabatami, zachęcając ich do udziału w programie lojalnościowym.

Pierwszeństwo obsługi zgłoszeń

W Twoim sklepie pojawił się jakiś błąd? A może chcesz zamówić wdrożenie jakiejś zmiany, poprawki lub usługi dodatkowej? Mając Shoper Premium, twoje zgłoszenie będzie traktowane priorytetowo, czyli zostanie zrealizowane w pierwszej kolejności. Oszczędzasz na tym nie tylko czas, ale również pieniądze!

Szukasz pomocy i wsparcia w budowie swojego sklepu internetowego? Chcesz aby dobrze wyglądał, był szybki i niezawodny, a do tego dobrze się pozycjonował w Google? Jeśli tak, chętnie Ci w tym pomożemy! Wystarczy się z nami skontaktować!

Agencja Mienia Wojskowego - Shoper Premium

Agencja Mienia Wojskowego – Shoper Premium

Przeczytaj także:

Masthead na Youtube – jak dotrzeć do dużej grupy odbiorców?

Masthead na Youtube – jak dotrzeć do dużej grupy odbiorców?

Google Ads oferują szereg bardzo użytecznych narzędzi dla wszelkiego typu reklamodawców. Zarówno te mniejsze firmy, jak i największe podmioty gospodarcze mogą znaleźć coś dla siebie. Dobra reklama to podstawa zauważalności i obecności w świadomości konsumentów, często...

Światowy Dzień Grafika – 27 kwietnia

Światowy Dzień Grafika – 27 kwietnia

Dziś wyjątkowy dzień, ponieważ obchodzimy Światowy Dzień Grafika ang. World Graphics Day. Jest to święto obchodzone każdego roku 27 kwietnia. Początki święta sięgają roku 1995 i mają bezpośredni związek w rocznicą powstania Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Grafików...

Google Cloud – nowe centrum w Warszawie ruszy 14 kwietnia

Google Cloud – nowe centrum w Warszawie ruszy 14 kwietnia

To już pewne, nowy region Google Cloud zacznie działać już od 14 kwietnia tego roku w Warszawie. Szczegółowa lokalizacja nie została podana ze względów bezpieczeństwa. Według doniesień medialnych Google przeznaczy na tę inwestycję średnio 2 mld USD. Nowy region Google...