Content Marketing

Buduj świadomość i zaufanie marki.

Kampanie Content Marketing

Podczas kampanii Content Marketingu tworzone są m.in. artykuły eksperckie, infografiki, poradniki oraz filmy video. W odpowiedni sposób kierowane dotrą do potencjalnych klientów, budując ich świadomość oraz zaufanie.

Efektem oczekiwanym w Content Marketingu jest jak największa liczba rozpowszechnień udostępnionego materiału w sieci, co przekłada się na wzrost liczby odwiedzin oraz wyższy ranking w wyszukiwarkach.

Co wykonujemy w ramach
content marketingu?

W ramach działań z zakresu content marketingu tworzone są wysokiej jakości artykuły tematyczne, publikowane e-booki i prowadzone blogi poświęcone konkretnej tematyce, związanej z działalnością firmy. Tego typu działania nie tylko pozytywnie wpływają na świadomość konkretnej marki, ale także pomagają w pozycjonowaniu strony.

Jak content marketing pomaga w pozycjonowaniu?

Atrakcyjne i wartościowe treści mogą zostać udostępnione w portalach zewnętrznych, blogach, forach internetowych czy w mediach społecznościowych. Większa liczba udostępnień zwiększa prawdopodobieństwo pozyskania wartościowych i w pełni naturalnych linków zewnętrznych, które zwiększają wiarygodność strony w wyszukiwarce.

Tym samym regularne publikowanie wartościowych treści może przyczynić się do podniesienia pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Korzyści z Content Marketingu

Publikowanie artykułów poradnikowych, eksperckich, a także prowadzenie bloga pomaga w wypromowaniu firmy oraz…

Pomaga zbudować

wizerunek ekspercki
U

Zwiększa świadomość

o marce w internecie

Pozytywnie wpływa

na przywiązanie do marki

Zwiększa zaufanie

dzięki dużemu zasięgowi organicznemu

Dla kogo przeznaczony jest 
content marketing?

Pod pojęciem Content Marketingu należy rozumieć tworzenie oraz publikowanie wysokiej jakości treści, które zawierają wartościowe informacje. Takie treści są atrakcyjne dla konkretnych grup odbiorców. Content marketing to rozwiązanie dedykowane wszystkim klientom, którzy chcieliby skutecznie trafić do odbiorców zainteresowanych ich usługami lub produktami.
Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi działaniami z zakresu content marketingu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Media Click do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Zanim opracujemy strategię content marketingu, zapoznamy się dokładnie z Państwa oczekiwaniami oraz potrzebami biznesowymi. Gwarantujemy treści najwyższej jakości, które pomogą w pozyskaniu nowych klientów oraz utrwaleniu pozytywnego wizerunku Państwa marki.