Strony internetowe Wrocław

przyjazne wyszukiwarce Google

Projektowanie i tworzenie
stron www Wrocław

Intuicyjna, prosta w obsłudze, czytelna, przyjazna robotom wyszukiwarek, spójna z celami strategicznymi firmy.

To tylko niektóre cechy dobrej strony www. Witryna www to nie tylko adres i szablon. Strona internetowa to miejsce, które będzie odwiedzane przez Państwa klientów i partnerów biznesowych.

To przede wszystkim miejsce, świadczące o Państwa firmie. Warto więc zadbać o to aby pierwsze wrażenie było pozytywne.

Strony
internetowe
zgodne
z wymaganiami
wyszukiwarki
Google

Strony www przyjazne wyszukiwarkom

Projektujemy od podstaw funkcjonalne i nieszablonowe strony www, które odznaczają się profesjonalnym wyglądem oraz spełniają wszystkie wymagania robotów i algorytmów wyszukiwarek internetowych.

Strony www gotowe do pozycjonowania

Tworzone przez nas strony są ukierunkowane na użytkowników dostarczając im dokładnie to, czego szukają.

Strony internetowe gotowe do pozycjonowania to przewaga nad konkurencją już na starcie. Wszystkie projektowane przez nasz zespół strony świetnie się indeksują i charakteryzują wysokim potencjałem do promocji w wyszukiwarkach.

Ile kosztuje strona www?
Ceny zaczynają się od 980 zł.
Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.
Od czego zależy końcowa cena strony internetowej?
Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania projektu tj. ilości zakładek, wybranych funkcjonalności czy rozwiązań niestandardowych.
Czy będę mógł wprowadzać zmiany na stronie?
Tak, w naszych projektach stosujemy najpopularniejszy i bardzo intuicyjny system zarządzania CMS WordPress.
Czy strony dostosowywane są do przeglądania na telefonach i tabletach?
Wszystkie nasze projekty są w pełni responsywne. Projektujemy strony tak, aby działały tak samo zarówno na komputerze jak i tablecie czy telefonie.
Ile czasu trwa stworzenie strony internetowej?
Czas realizacji projektu to od 3 dni roboczych. Z reguły jest to 4-6 tygodni. Na życzenie realizujemy także projekty w przyspieszonych terminach.
Czy na stronę internetową otrzymam gwarancję?
Tak, tworzone przez nas strony objęte są 12 miesięczną gwarancją.

Przykładowe realizacje

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje stron internetowych dla naszych Klientów z Wrocławia.

Strona internetowa jako skuteczny kanał pozyskiwania klientów

Wzrastająca popularność sieci spowodowała, że internet stał się kolejnym kanałem, poprzez który specjaliści od reklamy mogli wprowadzać produkty na rynek. Mogą oni stwarzać innowacyjne kampanie, które trafiają do publiczności efektywniej niż tradycyjne metody reklamy. Bardzo ważne jest wykorzystanie marketingu internetowego, aby posiadanie firmowego serwisu internetowego nie było celem samym w sobie. Samo posiadanie strony może przynieść mizerne korzyści, a nawet straty, jeśli ta nie będzie wspierana przez odpowiednią reklamę. Witryna powinna być elementem strategii firmy, który pomaga w osiągnięciu celu biznesowego.

Przedsiębiorstwa mogą odnosić znaczące korzyści dzięki promocji witryn internetowych w wyszukiwarkach. Ta forma reklamy nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla firm sprzedających swoje towary bezpośrednio w sieci. Dla przedsiębiorstw internet może być dodatkowym kanałem zbytu.

Strony internetowe można podzielić na dwie grupy:

 • komercyjne,
 • niekomercyjne.

Pierwsze są prowadzone w celach zarobkowych, są to np. strony sklepów internetowych lub portale informacyjne sprzedające powierzchnie reklamowe. Drugą grupę stanowią strony, które nie przynoszą korzyści finansowych. Przykładem mogą być strony domowe prowadzone w ramach hobby albo witryny organizacji pozarządowych. Ich zadaniem nie jest przynoszenie korzyści finansowych ich właścicielom ale propagowanie i rozpowszechnianie informacji.

Niezależnie od podziału obie strony mają wspólny cel, którym jest zyskanie jak największej liczby odwiedzających. Ruch w postaci nowych użytkowników jest możliwy do zdobycia dzięki reklamie w wyszukiwarkach.

Strona internetowa dla gabinetu kosmetycznego

Strona internetowa dla wypożyczalni sprzętu budowlanego

Strona internetowa dla firmy szkolącej z BHP

Strona internetowa dla producenta mebli

Strona internetowa dla stolarza

Darmowa wycena

Napisz do nas, a bezpłatnie wycenimy dla Ciebie projekt
i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.


  Czym wyróżniają się nasze projekty?

  Nasze strony są łatwe w zarządzaniu i spełniają najnowsze wymagania wyszukiwarek.

  Nowoczesny design

  Stworzymy od podstaw projekt graficzny zgodny z obecnymi trendami oraz dopasowany do charakteru Twojej działalności.
  l

  Łatwe zarządzanie treścią

  Zastosujemy przyjazny CMS WordPress, dzięki czemu będziesz mógł edytować zawartość bez ingerencji w kod źródłowy.

  Pełna responsywność

  Tworzone przez nas strony wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach: komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach.
  ~

  Bezpieczne oprogramowanie

  Stosujemy oprogramowanie, które jest najbezpieczniejsze i zabezpieczamy stronę przed potencjalnymi atakami.

  Optymalizacja SEO

  Strony w pełni zoptymalizowane przez naszych specjalistów SEO. Twoja strona będzie gotowa do pozycjonowania.

  Serwis powdrożeniowy

  Świadczymy usługi z zakresu aktualizacji oprogramowania, opieki informatycznej, pomocy w obsłudze czy rejestrowaniu domen i hostingów.

  Referencje od naszych Klientów

  Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy przy naszym sklepie internetowym SmartBin kosze na śmieci. Nie tylko jest bardzo funkcjonalny ale bardzo dobrze się pozycjonuje.
  Anna Łopato

  właściciel, Smart Bin

  W Media Click cenimy przede wszystkim skuteczność i bezproblemowy kontakt. Już po wstępnej analizie dowiedzieliśmy się jak możemy wzmocnić pozycję naszej firmy w Google.
  Tomasz Wilczynski

  Właściciel

  Podczas współpracy z Media Click uczymy się, jak skutecznie budować widoczność firmy w Internecie.
  Robert Zarzecki

  Wiceprezes Zarządu

  Rekomendujemy współpracę z Media Click wszystkim, którzy potrzebują efektywnych działań marketingowych w Internecie.
  Artur Kopania

  Prezes Zarządu, Europejskie Centrum Remarketingu

  Nieszablonowe podejście do każdego nowego projektu z zakresu pozycjonowania stron.
  Marcin Hejduk

  Prezes Zarządu, Bike on Wax Polska

  Dzięki wdrożonej analityce internetowej wiemy jak odpowiednio lokować środki na reklamę w Internecie.
  Klaudiusz Bechcicki

  Prezes Zarządu, Stokado Sp. z o.o.

  Sprawdź także pozostałe referencje

  Zaznacz obecność firmy dzięki stronie www

  W początkowym stadium rozwoju internet miał być narzędziem badawczym używanym przez wojsko oraz organizacje naukowe.

  W obecnych czasach sieć jest najbogatszym źródłem informacji oraz najszybszym środkiem komunikacji dostępnym dla ludzi na całym świecie.

  Powszechność internetu sprawia, iż globalna pajęczyna to idealne miejsce do przeprowadzania działań promocyjnych. Internet jest już nie tylko dopełnieniem w kampaniach reklamowych, ale stanowi ważny, przemyślany element strategii marketingowych firm.

  Sieć jest najszybciej rozwijającym się medium. Charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu. Żadna z firm nie powinna lekceważyć tego kanału komunikacji, który jest bogatym źródłem potencjalnych klientów.

  Promocja strony internetowej w wyszukiwarkach

  Stale rosnąca ilość witryn internetowych doprowadziła do zapotrzebowania na narzędzie, które pogrupuje i przeanalizuje wszystkie dokumenty, tak aby użytkownicy sieci mogli szybko i łatwo odnaleźć pożądane informacje.

  Artefaktem pomagającym w przeszukiwaniu globalnej pajęczyny jest wyszukiwarka internetowa. Prostota użycia, szybkość działania, a przede wszystkim wysoka skuteczność w ocenie przydatności witryn doprowadziły do stale rosnącej popularności narzędzi wyszukujących.

  Strona WWW to skuteczny kanał pozyskiwania klientów

  Ludzie zaczęli rezygnować ze standardowych źródeł pozyskiwania informacji na rzecz wszechstronnych wyszukiwarek. Reklamodawcy bardzo szybko zainteresowali się tą formą promocji, gdyż umożliwia ona przedstawienie produktu, usługi bądź informacji użytkownikowi, który w danej chwili szuka o nich wiadomości.

  Żadne narzędzie reklamowe nie umożliwiało tak precyzyjnego zaadresowania komunikatu do potencjalnego klienta. Pełna mierzalność działań promocyjnych w wyszukiwarkach sprawia, że całość kampanii da się ocenić pod względem skuteczności i zwrotu z inwestycji.

  Na temat budżetów marketingu Eric Schmidt dyrektor generalny Google powiedział, że jest to: „Ostatni bastion nierozliczalnych wydatków w korporacyjnej Ameryce”.

  Mobilne na czele stawki

  Google od pewnego czasu przygotowuje się do kolejnej zmiany zasad oceny serwisów www. Przejawem zmian jest testowany od pewnego czasu nowy index. Daje on fory portalom, które potrafią zaspokoić potrzeby użytkowników urządzeń mobilnych. Dotychczas wyszukiwarka promowała wersje desktopowe. Jednakże statystyki sprzedaży smartfonów i tabletów dają do myślenia specom od reklamy. Odsetek korzystających z internetu przy pomocy urządzeń przenośnych rośnie z roku na rok. Nie można tego ignorować. Zbliża się niestety moment, kiedy właściciele serwisów nieposiadających mobilnej wersji stracą dotychczas zajmowane pozycje. Czas goni i należy podjąć właściwe kroki. Nie można dłużej zwlekać.

  W sieci można znaleźć aplikacje, dzięki którym da się unaocznić rozbieżności pomiędzy pozycjami tej samej domeny w wariancie mobilnym i desktopowym. Wersja mobilna i to powoli staje się faktem, zyskuje na znaczeniu.

  Czas podjąć rękawicę i dotrzymać pola innym.

  Nikt nie wie ile czasu pozostało. Google nie podaje dokładnej daty. Jedno jest pewne Mobile first index stanie się niedługo faktem. Czas zakasać rękawy. Jedynym rozsądnym przedsięwzięciem w tej sytuacji jest optymalizacja.

  Na czym zatem należy się skupić?

  1. Co na początek?

  Kluczowa dla odwiedzin i czasu spędzonego w serwisie jest szybkość wczytywania się plików. Ludzie przyzwyczajeni do ciągle zwiększającej się szybkości nie tolerują stron działających jak ślimaki. Optimum czasowe wciąż się skraca. Dziś nikt nie chce czekać dłużej niż dwie, trzy sekundy.
  Wciąż rezerw można poszukiwać w zasobach graficznych. Źle zaprojektowana i obrobiona grafika może być jak zaciągnięty „ręczny”. Kolejnym rezerwuarem jest kod. Należy usunąć nadmiarowość kodu, zdublowane elementy i niepotrzebne komentarze.
  Chmura dublujących się przekierowań w obrębie serwisu też może zwolnić działanie kodu.

  2. Technologia i mobilny layout.

  Dawno już minęła era Flasha. Jeśli serwis działa w przestarzałej technologii trudniej będzie go unowocześnić. Najlepsze efekty daje HTML w najnowszej piątej wersji.
  To samo tyczy się wyskakujących okienek. Potrafią skutecznie odstraszyć od najciekawszej treści.
  Strona obsługująca urządzenia mobilne musi mieć właściwy wygląd. Czytaj – wygląd mobilny. Wszystkie elementy w obrębie obszaru widocznego dla użytkownika mają tak zwaną obsługę ręczną. Co to znaczy w praktyce? To oznacza, że elementy zapewniające akcję nie są obsługiwane subtelnym kursorem myszki tylko palcem. Dlatego ich wielkość powinna być dostosowana. Wygoda użytkowników powinna być priorytetem dla projektantów front endów i fachowców od user experience.

  Po wprowadzeniu nowych zależności szybko okaże się kto był pilnym słuchaczem i zapobiegliwym gospodarzem, który w porę dokonał zmian na swoim podwórku. Tendencja jest widoczna i utrzymuje się od dłuższego czasu. Warto przygotować się na przyjęcie mobilnych użytkowników.

  Czemu warto stworzyć stronę www w kilku wersjach językowych?

  Trudno zakwestionować to, że najlepszą stroną internetową jest ta, która skutecznie przyciąga odwiedzających. Doskonale o tym przekonują nas rozmaite statystyki. Tym samym poddając je dogłębnej analizie można z sukcesem wyjść nawet z beznadziejnej pozornie sytuacji. Oczywistym faktem jest, że nasza strona internetowa musi zarabiać na siebie i jest to możliwe dzięki wzrostowi liczby odbiorców jej treści. Mając ten fakt na uwadze przy działalności gospodarczej funkcjonującej już jakiś czas warto nie ograniczać się jedynie do krajowego rynku. Wiadomym faktem jest to, iż nie da się tego dokonać w każdej branży. Wszędzie jednak, gdzie jest to wykonalne nie powinniśmy się przed tym wzbraniać. Strona internetowa dysponująca kilkoma wariantami językowymi niewątpliwie daje znaczny wzrost intensywności odwiedzin. Jednocześnie jest to też jakaś forma prestiżu, bo nasza marka ma globalne aspiracje. W głównej jednak mierze chodzi tutaj o podniesienie wzrostu obrotów firmy. W zależności od branży czy też chęci ekspansji określonych rynków warto postarać się, by nasza strona internetowa zawierała nie tylko wersję w języku angielskim, ale również i w lokalnym języku ważnym dla naszego biznesu.

  Strona internetowa to bezobsługowy dział promocji każdej firmy

  Nasza rzeczywistość ewoluuje w zastraszającym tempie. Tym samym sporo osób wciąż nie nadąża za bieżącymi trendami. Wśród nich wymienić można przykładowo formę reklamy prowadzonej działalności. Obecnie do lamusa odchodzą konwencjonalne rozwiązania i dąży się do tego, aby wzmagać aktywność w internecie. Nie powinno to w zasadzie dziwić, ponieważ to właśnie tam odgrywają się największe i do tego najbardziej efektywne działania o charakterze marketingowym. Wynika to z faktu, iż coraz więcej czasu spędzamy w sieci i tym samym nie dziwi, że różni przedsiębiorcy zwietrzyli wysoki potencjał internetu. W końcu każda strona internetowa to szereg korzyści dla jej posiadacza oraz szansa na dotarcie do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Jednocześnie posługując się tym narzędziem mamy pewność jego skuteczności oraz znacznie mniejszych kosztów niż w przypadku tradycyjnej reklamy. Warto dodać, że strona internetowa to bezobsługowy dział promocji i źródło informacji o naszej działalności. Wskazane jest więc przyłożyć się do stworzenia strony www swojego przedsiębiorstwa, bo wydatki na ten cel zwrócą się nam w krótkim czasie. Zatem każda firmowa strona internetowa, kiedy przykuwa uwagę odbiorcy jest naprawdę potężnym narzędziem stosowanym w marketingu.

  Firmowa strona WWW i jej zalety

  W dzisiejszych czasach firmowa strona internetowa jest kwestią niezwykle ważną dla każdego przedsiębiorcy. Dobra strona WWW to świetna forma reklamy, a jednocześnie szansa na nawiązanie bliższego kontaktu z klientami. Strony internetowe staja się zatem ważną sprawą dla tych osób, które prowadzą własne firmy i chcą zyskać uznanie klientów. Dzięki stronie WWW można upowszechnić wiedzę na temat prowadzonej przez siebie działalności, zająć stabilną pozycję na lokalnym i konsekwentnie ją umacniać. Skąd bierze się tak wielka rola stron internetowych? Dlaczego przedsiębiorcy poświęcają im coraz więcej uwagi? Dziś wiele osób informacji o poszczególnych usługach i produktach szuka właśnie w internecie, nic więc dziwnego, że reklama internetowa staje się dla wielu przedsiębiorców podstawą. Drobne ogłoszenia, bannery reklamowe, maile oraz artykuły sponsorowane – oto formy promocji, które w sieci radzą sobie bardzo dobrze. Najlepsze efekty pozwala jednak osiągnąć własna strona internetowa, będąca najlepszą wizytówką firmy. To tu można umieścić dane kontaktowe, rekomendacje oraz informacje o nowych produktach lub usługach. Tu można też promować swą działalność, chwalić się dotychczasowymi sukcesami i skutecznie przekonywać do siebie nowych klientów. Warto w taką stronę WWW zainwestować, gdyż każda złotówka przeznaczona na taką formę reklamy w internecie zwróci się wkrótce z nawiązką.