Wrocławska Agencja butikowa – Media Click

Od 2004 roku zajmujemy się promocją firm w Google.

Jakub Werelich

Partner zarządzający

19 lat doświadczenia

Google Partner Logo

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,
bo wierzymy w Twój sukces!

Głównym moim założeniem było stworzenie przyjaznej i transparentnej agencji butikowej, wyspecjalizowanej w marketingu w wyszukiwarce Google. Nieszablonowe podejście oraz zaangażowanie we współpracy, to wyjątkowa szansa na wspólny rozwój.

Media Click jest jedną z pierwszych Agencji we Wrocławiu. Jako certfikowany Partner Google® i Firma rodzinna® realizujemy indywidualne strategie marketingowe przełożone na  efektywne kampanie SEO/PPC.

Doświadczenie zdobywane od 2004 roku lat pozwoliło nam na opracowanie autorskiej strategii pozycjonowania PRIME-TIME®SEO, która doskonale sprawdza się u lokalnych firm, sklepów internetowych oraz liderów branży. Efekty naszej pracy potwierdzają liczne referencje i case study.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google

Referencje od zadowolonych Klientów 

Chciałabym polecić firmę Media Click każdemu, kto szuka profesjonalnego pozycjonowania strony internetowej. Z naszej perspektywy, współpraca z Media Click była bardzo owocna i przyniosła nam znakomite efekty.

Dawid Dzienniszewski

Prezes zarządu ProCleaner

Podczas współpracy z Media Click uczymy się, jak skutecznie budować widoczność firmy w Internecie.

Mateusz Tylko

Centrum Medyczne Ginemedica

Dzięki wdrożonej analityce internetowej wiemy jak odpowiednio lokować środki na reklamę w Internecie.

Klaudiusz Bechcicki

Prezes Zarządu, Stokado Sp. z o.o.

Agencja Media Click działała w sposób bardzo skuteczny, regularnie dostarczając nam raporty z postępów pozycjonowania stron i wykonanych działań, a także sugestie dotyczące dalszych działań. Ich podejście do pracy jest bardzo elastyczne i dostosowane do naszych potrzeb, co przyczyniło się do osiągnięcia naszych celów biznesowych.

Michał Niewiadomski

Członek zarządu Reklamowe24

Media Click jest partnerem godnym zaufania i polecenia ze względu na bogate doświadczenie z zakresu marketingu w Google.

Jakub Paczyński

Prezes Zarządu Kolejkowo

Podczas współpracy z Media Click uczymy się, jak skutecznie budować widoczność firmy w Internecie.

Robert Zarzecki

Wiceprezes Zarządu

Media Click wykonało dla nas znakomitą pracę w zakresie pozycjonowania strony. Ich wiedza i doświadczenie przyczyniły się do poprawy naszej pozycji w Google, co na pewno przyczyniło się do zdobycia 1 miejsca w rankingu Gazele Biznesu.

Przemysław Walasz

Prezes Zarządu Poleasingowe.pl

Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas pozycji.
Leszek Michniak

Prezes zarządu, WGN-Nieruchomości Sp. z o.o.

Media Click to firma, która wykazuje się kompetencją, terminowością oraz natychmiastową reakcją na zgłaszane problemy.
Rafał Gawłowski

Członek zarządu

Na uwagę zasługuje indywidualne podejście, które zaowocowało dobrą realizacją zadań związanych z prowadzeniem kampanii reklamowych Google. Przyszłym klientom, szczerze polecam nawiązanie współpracy z Media Click.

Artur Popek

Zakłady Ceramiczne Bolesławiec

W Media Click cenimy przede wszystkim skuteczność i bezproblemowy kontakt. Już po wstępnej analizie dowiedzieliśmy się jak możemy wzmocnić pozycję naszej firmy w Google.
Tomasz Wilczynski

Właściciel

Agencja SEO, którą wybrałem do optymalizacji mojej strony internetowej, była niezwykle pomocna i skuteczna w poprawianiu widoczności mojej strony w wynikach wyszukiwania. Ich ekspertyza w dziedzinie optymalizacji treści i linków była imponująca, a ich podejście do pracy było bardzo profesjonalne. Bardzo polecam tę agencję każdemu, kto szuka solidnej pomocy w dziedzinie SEO.

Maksymilian Wychowanek

Prezes zarządu, Wiązar Polska Sp. z o.o.

Agencja Media Click wyróżnia się nie tylko swoją wiedzą, ale także zaangażowaniem w projekty swoich klientów. Ich podejście do pozycjonowania stron jest elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu czułem się pewnie w każdym etapie współpracy.

Rafał Petertil

Klub sportowy Gym-Fight

Chciałabym polecić firmę Media Click każdemu, kto szuka profesjonalnego pozycjonowania strony internetowej w Google. Z naszej perspektywy, współpraca z Media Click była bardzo owocna i przyniosła nam znakomite efekty.

Małgorzata Zmuda

właściciel sklepu Pościel To

Z pełnym przekonaniem polecam agencję Media Click każdemu, kto szuka profesjonalnego partnera w dziedzinie marketingu internetowego. Ich zespół ekspertów posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie działań marketingowych w sieci, dzięki czemu byli w stanie pomóc mojej firmie w osiągnięciu wysokich wyników i zwiększeniu zysków.

Grzegorz Rejmer

Senator

Media Click to godni zaufania specjaliści od pozycjonowania stron w Google. Dzięki ich pracy, nasza strona znacznie poprawiła swoją pozycję w wynikach wyszukiwania, co zaowocowało zwiększeniem naszego ruchu i sprzedaży. Polecamy ich usługi każdemu, kto szuka skutecznej strategii pozycjonowania..

Michał Nowak

Członek zarządu Ronomed

Jestem bardzo zadowolona z pracy wykonanej przez firmę Media Click. Pozycjonowanie lokalne to był strzał w dziesiątkę. Dzięki ich profesjonalizmowi i wiedzy, nasza strona znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google dla kluczowych fraz związanych z naszą branżą.

Ewelina Lewandowska

Właściciel marki Wax Center

Firma Media Click przygotowała i wdrożyła dla nas strategię promocji internetowej, dzięki której skutecznie realizujemy nasze cele biznesowe.

Elżbieta Wojtowicz-Prus

Soft Skin Medical Center

Dzięki pracy Media Click, nasza strona internetowa znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google dla wielu kluczowych fraz związanych z naszą branżą. Wzrost ruchu na stronie internetowej, jak również zwiększenie liczby konwersji to jedne z efektów ich pracy.

Anna Jareczek

marketing manager Higieniczny.pl

Dzięki Media Click wdrożyliśmy nowe rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów i zwiększyliśmy liczbę rezerwacji bezpośrednich.
Marcin Koczur

Manager Hotelu

Rekomendujemy współpracę z Media Click wszystkim, którzy potrzebują efektywnych działań marketingowych w Internecie.

Artur Kopania

Prezes Zarządu, Europejskie Centrum Remarketingu

Cieszymy się, że mieliśmy okazję współpracować z firmą Media Click, która prowadziła dla nas kampanię Google Ads. Ich zaangażowanie, wiedza i doświadczenie pozwoliły nam osiągnąć znaczący wzrost w ruchu na naszej stronie internetowej oraz zwiększyć sprzedaż naszych produktów.

Mikołaj Nowosielski

Detect Wykrywacze metali

Jestem bardzo zadowolony z efektów pozycjonowania strony przez agencję Media Click i planuję kontynuować z nimi współpracę. Polecam ich usługi każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług marketingowych w Internecie. Media Click to nr 1 jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron Wrocław.

Maciej Zegan

Boxing Klub Zegan

Nieszablonowe podejście do każdego nowego projektu z zakresu pozycjonowania stron.
Marcin Hejduk

Prezes Zarządu, Bike on Wax Polska

Odkąd zaczęliśmy inwestować w profesjonalną reklamę w Internecie, znacznie szybciej pozyskujemy nowych klientów. Polecamy usługi Media Click.

Dawid Dzienniszewski

Prezes Zarządu

Pozycjonowanie okazało się najlepszym środkiem dotarcia do nowych klientów.

Paweł Laszczak

Prezes Zarządu, Bioair

Z czystym sumieniem możemy polecić Media Click firmom, którym zależy na wysokiej jakości usług w zakresie pozycjonowania stron www.
Grzegorz Majewski

Prezes Zarządu, LED Machina Sp. z o.o.

Rzetelna firma pozycjonująca strony www!

Maciej Zegan

Właściciel, Zegan Boxing Club

Dzięki stabilnej pozycji naszej firmy w Internecie ograniczyliśmy wydatki na reklamę uzyskując tym samym wysoki zwrot z inwestycji.
Damian Badzmirowski

Prezes, CEBRIS Sp. z o. o.

Mimo olbrzymiej konkurencji panującej w branży gadżetów reklamowych, od lat nasza strona zajmuje czołowe pozycje.
Piotr Maciejewski

Prezes Zarządu, Daicon Sp. z o.o.

Solidne przygotowanie merytoryczne, efektywne, konsekwentne działania – tak mogę podsumować współpracę z agencją SEO MediaClick.
Michał Niewiadomski

Prezes Zarządu, Plastimet

Polecam pozycjonowanie stron z Agencją SEO Media Click z Wrocławia.

Staszek Borcuch

Właściciel, Transfer Boardshop

Dzięki dedykowanej aplikacji ClickFraud od Media Click organiczyliśmy zjawisko wyklikiwania naszego budżetu na Google AdWords.
Kamila Dębowska

Partner Zarządzający, Obiadek.pl

Wdrożenie zaleceń z audytu SEO przeprowadzonego przez specjalistów z Media Click pozwoliło nam na efektywna poprawę pozycji naszej strony.
Tymoteusz Maciaś

Prezes zarządu, Taxi Siedem Sp. z o.o.

Oferta dopasowana idealnie do indywidualnych potrzeb klienta. Szczerze polecamy MediaClick wszystkim, których interesują skuteczne działania!

Tomasz Piasta

Prezes zarządu, Instytut Zdrowia i Urody Glass House S.A.

Kompetentne doradztwo, skuteczne działania, zawsze terminowo! Media Click to najlepszy wybór, gdy chodzi o pozycjonowanie!

Dawid Bloch

Dyrektor ds. marketingu, Nelson Catering & Events

Dzięki Media Click znacząco zwiększyliśmy rozpoznawalność naszej firmy na lokalnym rynku.
Marcin Kurpiel

Prezes Zarządu, Agencja Turystyczno-Transportowa Polkąty sp. z o.o.

Zaproponowane rozwiązania zapewniły nam wysoki wzrost sprzedaży w naszym sklepie internetowym.
Pawel Długosz

Właściciel, Delta Tekstylia

22 powody, dla których warto z nami współpracować.

 1. Jesteśmy z Wrocławia – masz nas zawsze pod ręką, zawsze gotowi i chętni do wspólnych spotkań;
 2. Doświadczenie od 2004 roku – wyrobiona przez 18 lat marka zobowiązuje;
 3. Ambicjonalne podejście – lubimy ścigać się z Twoją (naszą) konkurencją;
 4. Butikowy charakter agencji – swobodny przepływ informacji, brak korporacyjnych ram, 1 specjalista obsługuje max. 10 firm;
 5. Bezpośredni kontakt z ekspertami – pracujesz z najlepszymi w swojej branży;
 6. Uczciwość – nie podejmujemy się projektów, gdzie nie jesteśmy w stanie realnie pomóc;
 7. Ponadprzeciętna skuteczność – 90% pozycjonowanych fraz znajduję się w TOP5, sprawdź case study;
 8. Bezpieczne techniki pozycjonowania – zminimalizowanie kar (filtrów) praktycznie do zera;
 9. Olbrzymie zasoby SEO – własne zaplecze, to dużo niższe Twoje koszty pozycjonowania;
 10. Wyłączność – nie współpracujemy z Twoją bezpośrednią konkurencją;
 11. Nowoczesne narzędzia – SEO DATA DRIVEN, dostęp do najnowszych trendów i technologii;
 12. Autorskie techniki pozycjonowania – dzięki PRIME-TIME SEO nasi Partnerzy zajmują czołowe pozycje w Google;
 13. Rzetelność i transparentność – realne raporty Twojej firmy dostępne w Panelu Klienta 24h;
 14. Certyfikowany Partner Google – zarządzamy wielomilionowymi budżetami naszych Partnerów;
 15. Zaufanie – 8 na 10 Klientów poleca nasze usługi swoim znajomym;
 16. Jasne i czytelne warunki umowy – brak kar umownych; 1 miesięczny okres wypowiedzenia;
 17. Analityczne podejście – skuteczność reklam to nie tylko ruch na stronie ale umiejętność analizy i przekucia w klientów;
 18. Poufność danych – zapewniamy pełną anonimowość i poszanowanie Twoich danych;
 19. Oszczędność czasu i pieniędzy – Ty zajmujesz się swoim core-biznesem a marketing pozostawiasz w rękach ekspertów;
 20. Kontrola wydatków – trzymamy się ściśle określonego budżetu, brak niespodziewanych kosztów;
 21. Elastyczność – szybko dostosowujemy się do zmian w Twojej firmie i otoczeniu biznesowym;
 22. Świeże spojrzenie – nie pracujemy wedle ustalonych schematów i szablonów.