Prowadzenie Fanpage na Facebooku

Zaznacz swoją obecność w mediach społecznościowych.

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ SOCIAL MEDIA

TWOI KLIENCI JUŻ SĄ NA FACEBOOK’U

Social Media to kanały komunikacji, z których korzystają codziennie miliony osób na całym świecie. Reklama na Facebook’u pozwala dotrzeć do ponad 15 milionów internautów z Polski! Badania pokazują, że obecnie to również jedno z ważniejszych źródeł czerpania informacji o świecie. Każdy ma dostęp do smartfona, a komunikacja jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Naszym celem jest wprowadzenie Twojej marki w Social Media i wykorzystanie tej potężnej machiny by dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów.
Coraz więcej użytkowników korzysta też jednocześnie z kilku kanałów w mediach społecznościowych. Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, a do tego Pinterest, Youtube – gdybyś miał w sposób efektywny prowadzić działania marketingowe na tych kanałach, wówczas zabrakłoby Ci czasu na prowadzenie własnej firmy!
Właśnie dlatego Social Media to absolutna podstawa do prowadzenia komunikacji z klientami. Dla nowoczesnego przedsiębiorstwa stanowią jedno z najważniejszych źródeł interakcji z docelową grupą odbiorców.

ZBUDUJ ZAANGAŻOWANĄ SPOŁECZNOŚĆ

Jesteśmy na bieżąco z algorytmami jakimi kierują się media społecznościowe. Stawiamy przede wszystkim na budowanie aktywnej społeczności i publikowanie treści, które angażują odbiorców. Takim zabiegiem nie tylko zwiększamy zasięgi, ale też budujemy zaufanie do marki. Użytkownicy chętnie zerkają “za kulisy” firmy, chcą mieć pewność, że zakupią produkt u zaufanego sprzedawcy, że odwiedzą miejsce, z którego będą zadowoleni lub skorzystają z usług specjalisty w swojej branży. Zobaczą to, co będziemy chcieli im pokazać, a gwarancją sukcesu jest właściwe prowadzenie fanpage.

DOTRZYJ DO SPRECYZOWANEJ GRUPY KLIENTÓW

Większość nie zdaje sobie sprawy jak silnym jest narzędziem marketingowym – dlatego Ty bądź krok przed konkurencją.
Z najnowszych doniesień (Pew Institute) wynika, że aż 74 % amerykańskich użytkowników Facebook’a nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż Facebook tworzy listy ich zainteresowań, tak aby precyzyjnie targetować reklamy.

Idźmy dalej, dane, które gromadzi Facebook pozwalają na stworzenie przekazu, który jest dopasowany do potrzeb użytkowników, ponieważ.. Facebook je zna. Zbiera informacje dotyczące tego co lubimy, a czego nie, gdzie spędzamy wolny czas, gdzie przebywamy, w jakim jesteśmy wieku, dokąd chodzimy, z kim się przyjaźnimy, czego oglądamy, słuchamy, jakiej jesteśmy płci…

Wyobraź sobie zatem sytuację: jesteś właścicielem restauracji. Facebook jest zaopatrzony w system reklamowy, dzięki któremu możemy tak dopasować reklamę by dotrzeć do osób, które są w każdym wieku. Możemy dotrzeć do osób, które są fanami Twojej konkurencji. Możemy dostosować reklamę do osób, które posiadają zainteresowania kuchnią, którą serwujesz, którzy zamieszkują okolice restauracji, którzy chętnie spędzają czas poza domem, a w końcu możemy skierować ich działania na stronę internetową, sklep online, tak by zwiększać zasięgi czy budować markę. Jesteś pod wrażeniem, prawda?

Oddaj prowadzenie profilu w ręce specjalistów, my zajmiemy się resztą.

SKORZYSTAJ ZE SPERSONALIZOWANEJ OFERTY

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pakiety cenowe przedstawione poniżej należy zatem traktować poglądowo, ponieważ każde zlecenie wymaga dedykowanej formy współpracy. To przede wszystkim specyfika branży oraz określone cele marketingowe podyktują nam działania, które należałoby podjąć by osiągnąć sukces.

PROWADZENIE FANPAGE NA FACEBOOKU – CENNIK

Zależy nam na efektywnym wykorzystaniu potencjału Social Media we współpracy z Twoją firmą. Zadowolony klient to klient, który poleci nas znajomym i z którym współpraca będzie długoterminowa. Dlatego naszym celem jest zapewnienie najlepszych warunków współpracy oraz wysokiej jakości obsługi.

Tak więc ile kosztuje prowadzenie fanpage na Facebook’u dla Twojej firmy?

Wyślij zapytanie, a my przygotujemy ofertę w oparciu o specyfikę Twojej branży oraz cele, które chcesz osiągnąć.
Nie czuj się skrępowany/a aby wysłać maila o dowolnej godzinie – każdy czas jest dobry by zacząć troszczyć się o swój biznes 🙂