Tworzenie stron Wrocław

Potrzebujesz responsywnej strony internetowej dla swojej firmy?

Tworzenie. Rozwój. Wsparcie.

Co?

Wyjątkowe strony internetowe oparte o zaawansowany CMS WordPress. Proste, intyuicyjne strony www.

Kto?

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy tworzeniem stron zajmują się od dawna. Kreatywność, doświadczenie, niezawodność – tak można nas w skrócie opisać.

Jak?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Tworzone przez nas strony idealnie pasują do charakteru oferowanych przez Państwa usług i produktów.

Design

Wykonywane przez nas strony są przejrzyste i czytelne dla użytkowników. Ich grafika odpowiada w pełni aktualnym standardom.

SEO

Wszystkie tworzone przez nas strony są optymalizowane pod względem SEO. Teraz mogą Państwo jeszcze szybciej dotrzeć do nowych klientów.

Mobilne

Nie zapominamy o użytkownikach smartfonów i tabletów. Oferowane przez nas strony są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi.

Wsparcie

Zawsze mogą Państwo na nas liczyć. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie posprzedażowe. Zapraszamy do kontaktu!

Strony www – potrzebna czy nie?

Z danych Google'a wynika, że 92% polskich firm korzysta z internetu. Jedynie 54% tych przedsiębiorstw ma swoją stronę internetową. Docierają one ze swoim komunikatem do ponad 19 milionów internautów. Czy przedsiębiorcom, którzy nie posiadają swojej strony www nie zależy na zdobyciu nowych klientów? Dane wskazują, że jest o co walczyć.

Decydując się na własną stronę www, warto zadać sobie pytanie, jak ma ona wyglądać? W końcu, jakby nie było, to właśnie najczęściej firmowa witryna nadal stanowi pierwszy kontakt z marką w Internecie. Świadomi konsumenci poszukując produktów lub dostawców usług, bardzo często przeglądają kilkanaście stron, zbierają potrzebne informacje, porównują, a na końcu dokonują ostatecznego wyboru firmy.

Strategicznym momentem, który finalnie zakończy się sukcesem, jest pierwszy etap współpracy na linii firma - agencja. Wówczas przedstawiciele przedsiębiorstwa muszą dokładnie określić to, czego oczekują od własnej strony www. Na tym etapie z naszej strony otrzymasz pytania, które pozwolą nam na stworzenie nowoczesnej strony. Im więcej szczegółów podasz, tym bardziej my będziemy wiedzieli, co mamy robić. Na pewno poprosimy Cię o wypełnienie briefu, w którym będą m. in. takie pytania, jak:

1. Jaki jest cel strony www?
Strona może być na przykład nastawiona na wizerunek, na informacje lub służyć zbieraniu leadów sprzedażowych. Musimy to wiedzieć.
2. Jaka jest grupa docelowa Twoich produktów i usług?
3. Czy firma posiada identyfikację wizualną i czy strona ma być z nią spójna?
4. Jaką są cechy i wartości firmy?
5. Czy firma posiada strategię marketingową oraz komunikacyjną? Jeśli tak, będzie to można połączyć ze stroną.

Projektowanie stron Wrocław – co jeszcze jest ważne?

Użytkownikom nie wystarczy fakt, że posiadasz własną stronę www. Dla nich liczy się znacznie więcej. Liczy się jej wygląd i użyteczność. Liczy się to, czy uzyskają za jej pomocą kompleksowe informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Posiadanie własnej strony www, to jedno. Drugie to promocja i marketing nastawione na klienta. Przedsiębiorstwa, które chcą zyskać przewagę rynkową budują swoją pozycję poprzez działania SEM i SEO, ale równie chętnie dzielą się wiedzą. Nie dziwi więc już popularność działań z zakresu content marketingu. Współczesne strony www muszą nie tylko być odpowiedzią na aktualne trendy w designie i programowaniu. O tym jednak chętnie porozmawiamy przy kawie.

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Efektywny marketing internetowy - SEO/PPC/SEM.
Media Click  |   ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław Poland   |   tel. kom. 601 774 553  |   Pozycjonowanie stron  |   fax: (71) 707 14 63   |   e-mail: werelwerel.pl   |  

©2004-2016 Agencja SEO/SEM Media Click.