Zapraszamy na konferencję Meet the Magic 2023 do Wrocławia

cze 12, 2023

Czas czytania: 2 minuty

Jesteś gotowy na wyjątkowe doświadczenie kinematograficzne z videomarketingiem? Jeżeli tak, to konferencja Meet The Magic 2023 jest dla Ciebie! Z radością zapraszamy Cię na fascynującą konferencję poświęconą znaczeniu filmu w komunikacji i marketingu. Wydarzenie odbędzie się już 15 czerwca we Wrocławiu w kinie Wroclavia. Ta wyjątkowa konferencja zostanie przeprowadzona w kinowych warunkach, zapewniając wszystkim uczestnikom prawdziwe wrażenia kinowe! Organizatorem konferencji jest Grupa MagicLine – Produkcja Filmowa i Telewizyjna wraz z Onet, Media Click i Voiceland Studio.

konferencja meet the magic 2023

Konferencja jest dedykowana dla wszystkich profesjonalistów z branży marketingowej, którzy chcą poznać najnowsze trendy, metody i narzędzia związane z wykorzystaniem wideo w swoich strategiach marketingowych. Będzie to doskonała okazja do nauki od uznanych ekspertów, wymiany wiedzy oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z praktycznymi przykładami zastosowania filmów promocyjnych, strategii wideo na platformach społecznościowych, personalizacji filmów, a także najnowszych trendów w branży. Dowiemy się również, jak film może odgrywać kluczową rolę w budowaniu marki i kreowaniu relacji z klientami.

Nasi prelegenci, doświadczeni w dziedzinie videomarketingu, podzielą się swoimi sukcesami i wyzwaniami, a także omówią praktyczne case study. To niezwykła okazja, aby usłyszeć bezpośrednio od ekspertów, którzy osiągnęli znaczący sukces w tym dziedzinie.

Więc, czego jeszcze czekasz? Zarezerwuj swój bilet już dzisiaj i przyłącz się do nas we Wrocławiu na WideoMarketing 2023! Czekają na Ciebie niezapomniane wrażenia, wiedza najwyższej jakości oraz doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Serdecznie zapraszamy!

P.S.
Wejściówki dostępne u nas. Prosimy o @

Wrocław Miasto Przygody

Przeczytaj także:

Czym jest Entity SEO?

Wykorzystanie Entity SEO - Nowa strategia optymalizacji strony internetowej W dzisiejszych czasach, optymalizacja strony internetowej napotyka na wiele wyzwań. Wraz z rozwojem technologii i wzrostem liczby witryn internetowych, konieczne staje się poszukiwanie nowych...