Zapraszamy na konferencję Meet the Magic 2023 do Wrocławia

cze 12, 2023

Czas czytania: 2 minuty

Jesteś gotowy na wyjątkowe doświadczenie kinematograficzne z videomarketingiem? Jeżeli tak, to konferencja Meet The Magic 2023 jest dla Ciebie! Z radością zapraszamy Cię na fascynującą konferencję poświęconą znaczeniu filmu w komunikacji i marketingu. Wydarzenie odbędzie się już 15 czerwca we Wrocławiu w kinie Wroclavia. Ta wyjątkowa konferencja zostanie przeprowadzona w kinowych warunkach, zapewniając wszystkim uczestnikom prawdziwe wrażenia kinowe! Organizatorem konferencji jest Grupa MagicLine – Produkcja Filmowa i Telewizyjna wraz z Onet, Media Click i Voiceland Studio.

konferencja meet the magic 2023

Konferencja jest dedykowana dla wszystkich profesjonalistów z branży marketingowej, którzy chcą poznać najnowsze trendy, metody i narzędzia związane z wykorzystaniem wideo w swoich strategiach marketingowych. Będzie to doskonała okazja do nauki od uznanych ekspertów, wymiany wiedzy oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z praktycznymi przykładami zastosowania filmów promocyjnych, strategii wideo na platformach społecznościowych, personalizacji filmów, a także najnowszych trendów w branży. Dowiemy się również, jak film może odgrywać kluczową rolę w budowaniu marki i kreowaniu relacji z klientami.

Nasi prelegenci, doświadczeni w dziedzinie videomarketingu, podzielą się swoimi sukcesami i wyzwaniami, a także omówią praktyczne case study. To niezwykła okazja, aby usłyszeć bezpośrednio od ekspertów, którzy osiągnęli znaczący sukces w tym dziedzinie.

Więc, czego jeszcze czekasz? Zarezerwuj swój bilet już dzisiaj i przyłącz się do nas we Wrocławiu na WideoMarketing 2023! Czekają na Ciebie niezapomniane wrażenia, wiedza najwyższej jakości oraz doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Serdecznie zapraszamy!

P.S.
Wejściówki dostępne u nas. Prosimy o @

Wrocław Miasto Przygody

Przeczytaj także:

Shoper Kampanie – Czy to się opłaca? Opinie i Cennik

Shoper to jedna z popularnych platform e-commerce, która działa w modelu SaaS. Korzystają z niej osoby, które chcą szybko i wygodnie założyć sklep internetowy. Firma zapewnia szeroki wybór pakietów, odpowiednich zarówno dla małych e-sklepów, jak i tych działających na...

Co to jest atrybut rel=”sponsored”?

Linki sponsorowane są powszechne w świecie marketingu internetowego. Firmy często płacą za umieszczanie swoich linków na stronach internetowych w celu zwiększenia widoczności swoich produktów lub usług. Jednakże, bez odpowiedniego oznaczenia, użytkownicy mogą być...

Co to jest Alexa Rank (ranking Alexa)?

Ranking Alexa (Alexa Rank) jest jednym z najbardziej znanych rankingów witryn internetowych. Opracowany przez firmę Alexa Internet, wskaźnik ten ma na celu ocenę popularności strony internetowej na podstawie liczby odwiedzających i czasu spędzonego na niej przez...